Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 843633 razy)

Offline Evanduril Mężczyzna

    • pluszanki.pl
  • Wiadomości: 339
    • Projektowanie graficzne i fotografia
  • Ekspres: Aeropress/Prismo, OXO Good Grips, Kawiarka, Phin, Gaggia Classic
  • Młynek: 1zespresso/MYM 54, Baratza Sette 270
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2385 dnia: 13 Marzec 2018, 11:33:41 »
W tym przypadku kawiarnia CD znajduje się w dość starym budynku w centrum Wawy, gdzie poprzednio była sprzedaż sukien ślubnych :)

Ten schodek (schodki wewnątrz) aż tak nie boli jak się patrzy pod nogi :)
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2018, 11:55:23 wysłana przez Evanduril »

Offline tytoos Mężczyzna

  • Wiadomości: 598
  • Ekspres: Torre 2B, Rota v2
  • Młynek: Casadio, C40 IH, J-Max
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2386 dnia: 13 Marzec 2018, 11:43:18 »
Gdyby drzwi otwierały się na zewnątrz byłoby wygodniej
Nie wiem jak sobie wyobrażasz otwieranie drzwi na zewnątrz przy dwóch schodkach. Wchodzisz na jeden schodek, łapiesz klamkę, otwierasz i cofasz się spadając o jeden stopień w dół. Wg mnie nie byłoby wygodniej, wręcz przeciwnie. Kawa jest OK i to  najważniejsze ;-)

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2387 dnia: 13 Marzec 2018, 11:55:45 »
To wywołałem dyskusje.
Moja dziewczyna nie patrzyła dobrze pod nogi i dlatego się potknęła odnosząc kurtkę.
Kawa jest dobra, a lokal ładnie urządzony i to się liczy.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2388 dnia: 13 Marzec 2018, 12:58:34 »
To wywołałem dyskusje.
Moja dziewczyna nie patrzyła dobrze pod nogi i dlatego się potknęła odnosząc kurtkę.
Kawa jest dobra, a lokal ładnie urządzony i to się liczy.

Ano, tak to ze schodkami jest. Postaramy się to wziąć pod uwagę w przyszłości :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4829
  • Ekspres: Ascaso Baby T Plus
  • Młynek: G-Risto Pro ZF64
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2389 dnia: 13 Marzec 2018, 13:54:02 »
A co do kawy miesiąca, to właśnie będąc na początku miesiąca w kawiarni chciałem kupić (oraz słyszałem co najmniej 2 inne osoby pytające o nią) i niestety nie było  :(
Znajomy z którym byłem zamówił sobie Kolumbię (chyba od TW) i stwierdził, że trafiła w jego gust:
Cytuj (zaznaczone)
Dobra, zupełnie jak moja ulubiona FORT
:picardpalm:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2390 dnia: 13 Marzec 2018, 13:56:57 »
A co do kawy miesiąca, to właśnie będąc na początku miesiąca w kawiarni chciałem kupić (oraz słyszałem co najmniej 2 inne osoby pytające o nią) i niestety nie było  :(
Znajomy z którym byłem zamówił sobie Kolumbię (chyba od TW) i stwierdził, że trafiła w jego gust:
Cytuj (zaznaczone)
Dobra, zupełnie jak moja ulubiona FORT
:picardpalm:

O kurczę, to teraz zagadka, czy ta kawa na prawdę jest dobra czy smakuje jak Fort :D A może Fort jest pyszny a my pijemy kawki po 200-300 zł/kg :D

Były problemy drobne z przelewem na początku miesiąca, teraz już powinno być lepiej :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2391 dnia: 13 Marzec 2018, 14:42:59 »
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline grip Mężczyzna

  • Wiadomości: 49
  • Ekspres: FP, V60, AP
  • Młynek: Porlex Mini

Offline PiotrekBM Mężczyzna

  • Wiadomości: 1332
  • Ekspres: LM LM
  • Młynek: Kafatek MC4, Kinu M47, Comandante IH, Ditting KE 640 V (= Mahlkonig K30 V), Acaia Lunar
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2393 dnia: 13 Marzec 2018, 18:46:16 »
Cześć,
właśnie wjechał Kinu M47 ;) https://www.coffeedesk.pl/product/6060/Kinu-M47-Mlynek-Reczny

No proszę, małe spóźnienie ale Kinu dostępne po raz pierwszy oficjalnie w Polsce :)
ps. Tylko ta cena może trochę niektórych odstraszyć (dużo wyższa niż Comandanta ) ale  w końcu sam producent też zauważył duży  popyt na M47 to i zwiększył cenę, pytanie co  dalej zrobią  z M38 i M68, zaprzestali produkcji ?
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2018, 18:51:09 wysłana przez PiotrekBM »

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1490
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2394 dnia: 13 Marzec 2018, 18:56:20 »
M38 nie jest już produkowany.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2395 dnia: 13 Marzec 2018, 19:30:40 »
Cześć,
właśnie wjechał Kinu M47 ;) https://www.coffeedesk.pl/product/6060/Kinu-M47-Mlynek-Reczny

No proszę, małe spóźnienie ale Kinu dostępne po raz pierwszy oficjalnie w Polsce :)
ps. Tylko ta cena może trochę niektórych odstraszyć (dużo wyższa niż Comandanta ) ale  w końcu sam producent też zauważył duży  popyt na M47 to i zwiększył cenę, pytanie co  dalej zrobią  z M38 i M68, zaprzestali produkcji ?

O cenie trzeba rozmawiać z Kinu ;) aleee, z drugiej strony biorąc do ręki Kinu to szczerze mówiąc Comandante wydaje się lekki i "drobny" :) Obydwa młynki mielą wyśmienicie, ale Kinu jest masywniejszy. Dlatego cena może być wyższa, ale wydaje się być uczciwie wyższa, więcej materiału więc proporcjonalnie drożej.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline PiotrekBM Mężczyzna

  • Wiadomości: 1332
  • Ekspres: LM LM
  • Młynek: Kafatek MC4, Kinu M47, Comandante IH, Ditting KE 640 V (= Mahlkonig K30 V), Acaia Lunar
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2396 dnia: 13 Marzec 2018, 19:35:20 »
Cześć,
właśnie wjechał Kinu M47 ;) https://www.coffeedesk.pl/product/6060/Kinu-M47-Mlynek-Reczny

No proszę, małe spóźnienie ale Kinu dostępne po raz pierwszy oficjalnie w Polsce :)
ps. Tylko ta cena może trochę niektórych odstraszyć (dużo wyższa niż Comandanta ) ale  w końcu sam producent też zauważył duży  popyt na M47 to i zwiększył cenę, pytanie co  dalej zrobią  z M38 i M68, zaprzestali produkcji ?

O cenie trzeba rozmawiać z Kinu ;) aleee, z drugiej strony biorąc do ręki Kinu to szczerze mówiąc Comandante wydaje się lekki i "drobny" :) Obydwa młynki mielą wyśmienicie, ale Kinu jest masywniejszy. Dlatego cena może być wyższa, ale wydaje się być uczciwie wyższa, więcej materiału więc proporcjonalnie drożej.

Ja testuję jednego i drugiego. Taki (powiedźmy) test długodystansowy.
Swoje skromne spostrzeżenia  juz mam, postaram się nim podzielić do końca miesiąca.
Test  jeszcze trwa.
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2018, 19:37:21 wysłana przez PiotrekBM »

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2397 dnia: 14 Marzec 2018, 14:00:12 »

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2398 dnia: 14 Marzec 2018, 14:55:22 »
Kiedy jakaś dostawa i czy wgl będą? https://www.coffeedesk.pl/product/3589/Rhinowares-Cupping-Spoon-Lyzka-Cuppingowa
Wygląda na to że będzie przerwa w dostępności, w najbliższej dostawie nie będzie łyżek Rhinowares, więc jeśli bardzo coś potrzebne to tylko Motta  w tej chwili
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2221
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2399 dnia: 14 Marzec 2018, 17:20:40 »
Kupiłem kawy miesiąca w drugim rzucie, przyszly do Irlandii po trzech dniach! Wielkie dzieki! Magiczny kociak wychodzi wspaniały w prismo. Z Kolumbia sie dogaduje ;)
A Coffeelab powinno zmienić etykietkę. Columbia to fajna firma odziezowa, kraj to ColOmbia ;) powszechny błąd na nieangielskich etykietkach.
WITAM I POZDRAWIAM :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi