Autor Wątek: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?  (Przeczytany 35988 razy)

Offline radekzaj

  • Wiadomości: 207
  • Ekspres: Bezzera Aria MN PID, Hario Switch/V60, Bialetti New Venus
  • Młynek: Niche Zero, 1Zpresso ZP6
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Styczeń 2017, 15:55:26 »
No to porozmawiajmy o czasie teraźniejszym ;) W ubiegłym tygodniu wysłałem maila do stoll-espresso z pytaniem o j.polski w menu Jura E8, odpowiedzieli, że nie ma. Nie było to decydujące kryterium przy zakupie, zapytałem tylko z ciekawości, następnie zamówiłem ten ekspres, dziś przybył kurier - podłączam ekspres, pierwszy ekran z wyborem języka, przewijam sobie w poszukiwaniu j.polskiego - no i jest :)

Offline Marcinos

  • Wiadomości: 4
  • Ekspres: E80
  • Młynek: ???
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Luty 2017, 12:25:40 »
Witam, właśnie chcę zakupić taki ekspres jak Ty mam kilka pytań. Czy mógłbym zadzwonić do Ciebie i porozmawiać chwilę? Z góry dziękuję.

Offline radekzaj

  • Wiadomości: 207
  • Ekspres: Bezzera Aria MN PID, Hario Switch/V60, Bialetti New Venus
  • Młynek: Niche Zero, 1Zpresso ZP6
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Luty 2017, 16:07:53 »
Jasne, odezwij się na PW.

Offline szadof

  • Wiadomości: 5
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Luty 2017, 13:49:02 »
Jura E8 kupiona w niemieckim sklepie miesiąc temu ma jezyk polski a instrukcję  w naszym jezyku przeslala mi Jura Polska z/s w Warszawie.

Offline butterfly

  • Wiadomości: 5
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Luty 2017, 09:37:18 »
Ja zdecydowałam się na Jura E80 i po opiniach na tym forum chciałam kupić w Stoll Espresso.
Pierwsza trudność - nie ma jej na stanie... Nie znam języka niemieckiego żeby wysłać do nich maila czy będzie jeszcze dostępny...
A może ktoś może polecić sklep gdzie mogę ten ekspres kupić. Tylko na A wiem gdziemam szukać info czy wysyłają  Co Polski.
I drugie pytanie - czy ktoś posiada taki ekspres z niemieckiego sklepu i czy ma menu w pl ?

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Luty 2017, 10:05:43 »
Nie znam języka niemieckiego żeby wysłać do nich maila
Zapewniam Cię, że bezproblemowo dogadasz się po angielsku.

Offline Marcinos

  • Wiadomości: 4
  • Ekspres: E80
  • Młynek: ???
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Luty 2017, 10:11:17 »
Ja zdecydowałam się na Jura E80 i po opiniach na tym forum chciałam kupić w Stoll Espresso.
Pierwsza trudność - nie ma jej na stanie... Nie znam języka niemieckiego żeby wysłać do nich maila czy będzie jeszcze dostępny...
A może ktoś może polecić sklep gdzie mogę ten ekspres kupić. Tylko na A wiem gdziemam szukać info czy wysyłają  Co Polski.
I drugie pytanie - czy ktoś posiada taki ekspres z niemieckiego sklepu i czy ma menu w pl ?

Witam Piano bleck będzie dostępny dopiero koniec kwietnia początek maja. Źródło od Stoll. I jest w języku Polskim


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline butterfly

  • Wiadomości: 5
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Luty 2017, 12:02:53 »
Dziekuje bardzo.
To jednak muszę jeszcze czekać...

Offline Marcinos

  • Wiadomości: 4
  • Ekspres: E80
  • Młynek: ???
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #53 dnia: 10 Luty 2017, 12:04:12 »
Dziekuje bardzo.
To jednak muszę jeszcze czekać...




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline butterfly

  • Wiadomości: 5
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #54 dnia: 10 Luty 2017, 21:12:16 »
Marcinos, zadowolony jesteś z tego modelu? Opowiedz coś wiecej

Offline butterfly

  • Wiadomości: 5
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Luty 2017, 21:46:02 »
Wiecie co, tak sobie przeglądam jeszcze raz Stoll espresso i porównałam wszystkie modele e (E80, E8 inox i E8 platyne).
Funkcjami one w ogóle sie nie różnią więc po co płacić tylko i wyłacvznie za wygląd?
Akurat dla mnie to sprawa drugorzędna i chyba zamówię E8 skoro mają na stanie :)

Offline Marcinos

  • Wiadomości: 4
  • Ekspres: E80
  • Młynek: ???
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Luty 2017, 21:47:00 »
Wiecie co, tak sobie przeglądam jeszcze raz Stoll espresso i porównałam wszystkie modele e (E80, E8 inox i E8 platyne).
Funkcjami one w ogóle sie nie różnią więc po co płacić tylko i wyłacvznie za wygląd?
Akurat dla mnie to sprawa drugorzędna i chyba zamówię E8 skoro mają na stanie :)
To jest prawda funkcje te same


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline dan13 Mężczyzna

  • Wiadomości: 3
  • Ekspres: szukam
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Maj 2017, 10:40:22 »
Witam
wiem ze kots od Panstwa na forum pisał juz o tym sklepie. chciałem się dowiedziec czy bezpieczny jest zakup do polski przez ten sklep i jakim ew. kurierem jest obsługiwana dostawa.
Interesuje mnie zakup Ekspesu autmatycznego Jura A7 - wiec moje obawy sa dosc uzasadnione ,wysylam w swiat ponad 800 euro , choc cena i tak w Polsce ego ekspresu jest o 1000 z l wieksza.
Jesli ktos ma jakies uwagi, spostrzezenia chetnie poslucham.
pozdrawiam
dostawa bylaby do okolic Warszawy ( jesli ktos bedzie sie pytał o lokalizacje w zwiazku z kurierem)

Offline polowiec Mężczyzna

  • Wiadomości: 8
  • Ekspres: Jura E8, Nivona 777
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #58 dnia: 08 Lipiec 2017, 19:18:07 »
Witam

Troche czasu minęło, ale jestem świeżo po zakupach w Stoll Espresso. Szczerze mogę polecić, kupiłem Jure E8. Bardzo dobry kontakt mailowy z firma (można po angielsku). Ekspres przyszedł dobrze zapakowany, kurierem FedEx. Zamawiałem tez szklanki, wszystko przyszło cale. Zamawiałem w poniedziałek, w czwartek miałem juz zrobiona kawe :)

Kontaktowałem się z Jura Polska. Stoll Espresso jest autoryzowanym punktem dystrybucji JURA i gwarancja obowiązuje na terenie Polski. I dostałem tez instrukcje po Polsku - przysłali nieodpłatnie.

Jestem bardzo zadwolony z podejścia firmy JURA.


pozdrawiam
Tomek

Offline 4key

  • Wiadomości: 3
Odp: Zakupy w Stoll Espresso - jak to zrobić?
« Odpowiedź #59 dnia: 16 Lipiec 2017, 08:28:24 »
Widzę, że posiadasz Nivonę i Jurę jak różnice? Zastanawiam się nad Jura E8/80, Nivona 788 i teraz jeszcze doszła Melitta TS 750.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi