Autor Wątek: Coffee12 - Konkurs 3 kawy do wygrania  (Przeczytany 6487 razy)

Offline Pawel12

    • http://coffee12.pl/
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 84
Odp: Coffee12 - Konkurs 3 kawy do wygrania
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Październik 2016, 11:55:30 »
Gratulacje :)
Na Pw/Email poszła prośba o dane do wysyłki :)

Trzech szefów palarni kawy (Czibo, Zielona Korona , Andrzej) spotkało się w knajpce na towarzyskiej pogawędce. Podchodzi do nich kelnerka i zwraca się do pierwszego (Czibo):
- Co sobie życzy do picia?
Koleś oczywiście zamawia espresso z Czibo. Kelnerka pyta drugiego (Zielona korona) - ten naturalnie zamawia espresso z zielonej korony. Podchodzi do trzeciego (łatwo wydedukować jaka palarnia), a ten ku zaskoczeniu towarzyszy zamawia Coca-colę.
- No co Ty? - pytają dwaj koledzy. - Nie pijesz swojego?
- Jak wy nie pijecie kawy, to ja też nie będę...

Gdybym miał wybrać jedyny:

Autentyczna  historia, która mi się przydarzyła, jakiś czas temu.

"Muszę zaznaczyć, że zazwyczaj nie zwracam negatywnej uwagi na takie rzeczy, na brak wiedzy w temacie kawy i ogólne wtopy gości. Bo to nie ładnie, ja też się nie znam na wszystkim, a właściwie na niczym. Dziś jednak usłyszałem granicę absurdu w trzech słowach.
- Dzień dobry!
(brak reakcji gości, ogólnie "mam cię w dup** człowieku"; kobieta zwraca się do swoich znajomych z pytaniem co chcą. Mija chwila, tamci coś bąkają i już wszystko wiadomo, zaczynamy przedstawienie, tfu zamówienie)
- Dzień dobry!
- dwie zwykłe kawy*, jedno cappuccino iii...
(pani urywa, bo sama nie wie co chce, patrzy w menu)
Ja stoję jak wryty, przetwarzam początek zamówienia i głowie się o co chodzi, porzucam jednak te myśli bo trzeba dokończyć zamówienie, myślę co polecić tej pani, ale jedynie co mi przechodzi przez głowę to: "skoro mamy już dwie zwykłe kawy to może dla pani jakąś jedną popierdoloną?"
- i słabą, rozpuszczalną dla mnie - padają słowa wymieszane ze złością, wkurwem na świat i ogólną niechęcią.
- aleeeeeeee, ale my nie mamy kawy rozpuszczalnej - kulę ogon pod siebie.
- dlaczego? - powiedziane ze 100% powagą, nie żartem, nie hihihi czy hahaha. To było: dlaczego (kurwa) nie macie mojej słabej, ulubionej rozpuszczalnej?
- bo wszystkie kawy robimy z ekspresu ciśnieniowego, z którego uzyskujemy espresso i na bazie tej kawy robimy różne wariację kawowe.
- to ja nie chcę z ekspresu! To 3 zwykłe kawy i cappuccino."

Śmiech przez łzy, ale...

 [emoji38]

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffee12 - Konkurs 3 kawy do wygrania
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Październik 2016, 14:47:39 »
To wrzucę dzisiejszego, pokonkursowego Dąbrowskiego:


Offline Pawel12

    • http://coffee12.pl/
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 84
Odp: Coffee12 - Konkurs 3 kawy do wygrania
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Październik 2016, 09:43:50 »
Kawy wysłane :)
Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie. I spodziewajcie się kolejnych w przyszłości :)
coffee12.pl
https://www.facebook.com/coffee12pl

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi