Autor Wątek: Pomoc w wyborze młynka - kolejny post z serii  (Przeczytany 4651 razy)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6160
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Pomoc w wyborze młynka - kolejny post z serii
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Marzec 2018, 12:45:49 »
To są przeciski i przecieki ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec 2018, 12:52:17 wysłana przez krystians »

Offline Tedi Mężczyzna

  • Wiadomości: 1644
  • Ekspres: Gastro 1-2 GR, +/- 0,5 °C
  • Młynek: Gastro 65-75-85 mm.
Odp: Pomoc w wyborze młynka - kolejny post z serii
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Marzec 2018, 12:58:41 »
Możecie się śmiać do woli i zastanawiać się nad tym jak to jest możliwe, że kawa robiona przelewem pod ciśnieniem jest bardzo podobna smakiem do kawy espresso i zrobionej aeropressie również.  :szampan:
Wolność słowa to podstawa tak samo jak picie kawy z samego rana.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Pomoc w wyborze młynka - kolejny post z serii
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Marzec 2018, 13:23:10 »
Nie chodzi o to aby się śmiać, tylko, że to zupełnie inna bajka. Mieszasz tematy, mieszasz pojęcia, mieszasz.

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1476
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Pomoc w wyborze młynka - kolejny post z serii
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Marzec 2018, 13:52:15 »
Rany julek, każdy temat się przyjemnie czyta póki nie pojawi się @Tedi. Fetyszysto niezrozumiałych wypowiedzi, pisz proszę po polsku albo nie wypowiadaj się.

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Pomoc w wyborze młynka - kolejny post z serii
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Marzec 2018, 17:08:34 »
@Belo nie przejmuj się tu niektórymi wypowiedziami, to taki nasz forumowy jeden kolega tylko.
Wracając do meritum poczytaj wątek o Aergrind i tam na pewno się dowiesz dużo przydatnych informacji od użytkowników tego młynka :)

Offline picasso83 Mężczyzna

  • Wiadomości: 502
  • Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Odp: Pomoc w wyborze młynka - kolejny post z serii
« Odpowiedź #35 dnia: 19 Marzec 2018, 18:16:04 »
Mam Aergrinda i używam go regularnie (głównie do espresso). To jest młynek-debeściak, który swoim świetnym przemiałem i rewelacyjną regulacją grubości mielenia robi znakomitą robotę. Aergrind to mój bodajże najbardziej udany zakup młynkowy (najlepszy stosunek ceny do jakości mielenia spośród wszystkich młynków, które miałem/mam). Belo myślę, że będziesz bardzo zadowolony jak zakupisz tego młynka  :szampan:

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi