Autor Wątek: Fiorenzato F4 E nano zamiast Ascaso I-2 Mini  (Przeczytany 4981 razy)

Offline orangina

  • Wiadomości: 121
  • Ekspres: Bezzera Magica S PID, Chemex, Bialetti, V60, Kalita Wave, Aeropress
  • Młynek: Ascaso i-2 mini, Comandante, Niche Zero
Fiorenzato F4 E nano zamiast Ascaso I-2 Mini
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Grudzień 2017, 21:20:14 »
Kupiłem F4 E Nano ale nie jestem do końca zadowolony. Jakość przemiału jest oczywiście o niebo lepsza niż i-2 mini ale jest kilka rzeczy które mi przeszkadzają. Przede wszystkim wyświetlacz. To chyba przerost formy nad treścią żeby wyświetlał datę, czas i ikony filiżanek podczas mielenia. Druga sprawa to hopper który jest za duży. Wiem że można kupić mniejszy ale to dodatkowe koszty. Po trzecie po każdym czyszczeniu trzeba wszystko od nowa ustawiać. Lubię mieć czysty młynek, szczególnie pomiędzy zmianami żaren. Gdybym teraz kupował wybrałbym Ceado E5P. Tym bardziej że cena na MA jest teraz atrakcyjna.
W międzyczasie zmieniłem jeszcze La Pavoni Cellini na Bezzera Magica Skarbie Pid.
Tak wiem marudzę... ale przecież dzięki temu Świat idzie do przodu [emoji3]
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2017, 21:30:00 wysłana przez orangina »

Offline quorthon Mężczyzna

  • Wiadomości: 96
  • Ekspres: Ascaso Steel UNO Prof Electronic, Chemex, Clever Dripper, V60-02, Aeropress, Gabi
  • Młynek: Ceado E6P, Kinu M47, Tchibo (KM3873)
Odp: Fiorenzato F4 E nano zamiast Ascaso I-2 Mini
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Grudzień 2017, 22:14:50 »
Bezzera Magica Skarbie Pid.

Nie ma to jak zażyła znajomość ze swoim ekspresem ;)

Tak wiem marudzę... ale przecież dzięki temu Świat idzie do przodu [emoji3]

Bardzo słusznie, przy tego rzędu wydatkach marudzić trzeba :) By mieliło się lepiej... ;)

Offline orangina

  • Wiadomości: 121
  • Ekspres: Bezzera Magica S PID, Chemex, Bialetti, V60, Kalita Wave, Aeropress
  • Młynek: Ascaso i-2 mini, Comandante, Niche Zero
Odp: Fiorenzato F4 E nano zamiast Ascaso I-2 Mini
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Grudzień 2017, 01:17:59 »
Bezzera
 Magica Skarbie Pid.

Jeden nazywa sobie Luigi a inny jeszcze inaczej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi