Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 837077 razy)

Offline k4sper Mężczyzna

  • Wiadomości: 91
  • Ekspres: Hario V60, Hario Syphon, Chemex, Kalita, Aeropress, Phin, Bialetti Moka Express 3, French Press Ikea, Cezve
  • Młynek: Comandante MK3, Rhinowares Hand Coffee Grinder
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1665 dnia: 16 Sierpień 2017, 16:04:47 »
A ja się pytam gdzie jest GABI? Początek sierpnia raczej już minął [emoji14]

Offline Sala Mężczyzna

  • Wiadomości: 378
  • Ekspres: ASCASO ARC; Chemex, Aeropress; Drip V01;02; Phin
  • Młynek: Mahlkonig Tanzania; MKIII
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1666 dnia: 17 Sierpień 2017, 14:07:41 »
Dzisiaj przed 12 zamówiłem u was KeepCupa. Mam nadzieję że jutro będzie bo jak nie to 👿!

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1667 dnia: 17 Sierpień 2017, 14:10:59 »
A ja się pytam gdzie jest GABI? Początek sierpnia raczej już minął [emoji14]

A jedzie, ale będzie pod koniec sierpnia ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline grzes

  • Wiadomości: 59
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1668 dnia: 17 Sierpień 2017, 20:20:42 »
To się nazywa szybkość, wczoraj złożone zamówienie przed 15 a już dzisiaj o 11.30 kurier pod drzwiami.


Dziękuje

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1669 dnia: 22 Sierpień 2017, 08:53:26 »
To się nazywa szybkość, wczoraj złożone zamówienie przed 15 a już dzisiaj o 11.30 kurier pod drzwiami.


Dziękuje

To też jednak zasługa kuriera ;) UPS daje radę :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Sala Mężczyzna

  • Wiadomości: 378
  • Ekspres: ASCASO ARC; Chemex, Aeropress; Drip V01;02; Phin
  • Młynek: Mahlkonig Tanzania; MKIII
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1670 dnia: 22 Sierpień 2017, 11:42:38 »
Dzisiaj przed 12 zamówiłem u was KeepCupa. Mam nadzieję że jutro będzie bo jak nie to 👿!
Kubek dojechał na czas [emoji3] , Wielkie dzięki.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1671 dnia: 22 Sierpień 2017, 11:43:57 »
Dzisiaj przed 12 zamówiłem u was KeepCupa. Mam nadzieję że jutro będzie bo jak nie to 👿!
Kubek dojechał na czas [emoji3] , Wielkie dzięki.


Same dobre wiadomości (tfu tfu, odpukuję w niemalowane). :))) Nie ma za co!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1672 dnia: 22 Sierpień 2017, 14:39:45 »
A ja mam pytanie! Czy herbaty od J&N są przez was przesypywane do mniejszych woreczków z naklejką?? Np. 50g?? 100g?? itp.?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1673 dnia: 22 Sierpień 2017, 14:41:28 »
A ja mam pytanie! Czy herbaty od S&N są przez was przesypywane do mniejszych woreczków z naklejką?? Np. 50g?? 100g?? itp.?

S&N? Masz na myśli Solberg & Hansen? Te nie są przesypywane, otrzymujemy je od razu w wyjściowych opakowaniach, trzeba sprawdzać wagę bo różnią się gramaturami między różnymi rodzajami.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1674 dnia: 22 Sierpień 2017, 14:42:30 »
A ja mam pytanie! Czy herbaty od S&N są przez was przesypywane do mniejszych woreczków z naklejką?? Np. 50g?? 100g?? itp.?

S&N? Masz na myśli Solberg & Hansen? Te nie są przesypywane, otrzymujemy je od razu w wyjściowych opakowaniach, trzeba sprawdzać wagę bo różnią się gramaturami między różnymi rodzajami.
Pomyliłem się. Miałem na myśli J&N ;D

Offline xcracerpl

  • Wiadomości: 82
  • Ekspres: v60, aeropress, prismo, g.a.t. 3tz, Bialetti z E&B Lab, tygielek, mizudashi, Brewista Smart Dripper, Chemex
  • Młynek: C40 MK4, Quito, Wilfa
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1675 dnia: 23 Sierpień 2017, 13:08:18 »
Cześć :)

Baratza podobno zaczyna sprzedaż Sette30. Jakieś przecieki co do dostępności i ceny? I czy ewentualnie będziecie mieli zamienne żarna BG?

Offline untoldex Mężczyzna

  • Wiadomości: 729
  • Ekspres: Moccamaster, V60
  • Młynek: Fellow Ode
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1676 dnia: 23 Sierpień 2017, 13:49:21 »
Niestety (a może dla niektórych stety :) ), w międzyczasie Baratza zmieniła główne zastosowanie Sette30 na młynek do espresso, wcześniej był plan że będzie to młyn dedykowany do przelewów.
Więcej info tutaj: https://www.baratza.com/upping-the-entry-level-home-espresso-grinding-game/

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1677 dnia: 23 Sierpień 2017, 14:09:29 »
Niestety (a może dla niektórych stety :) ), w międzyczasie Baratza zmieniła główne zastosowanie Sette30 na młynek do espresso, wcześniej był plan że będzie to młyn dedykowany do przelewów.
Więcej info tutaj: https://www.baratza.com/upping-the-entry-level-home-espresso-grinding-game/


Tak, to będzie rozwiązanie dla tych którzy z alternatyw piją raczej Dripa (tfuu, v60 ;) ) albo aeropress. Ale młynek w okolicach 1000-1200 zł który sprawdzi się na tak szerokim spektrum to wg mnie dobra propozycja tak czy siak.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1678 dnia: 23 Sierpień 2017, 14:16:50 »
Żadne tfuu :jezyk: Można pić dripa, ciężko tylko tego dripa parzyć w dripie, znacznie łatwiej w dripperze :szampan:

Offline xcracerpl

  • Wiadomości: 82
  • Ekspres: v60, aeropress, prismo, g.a.t. 3tz, Bialetti z E&B Lab, tygielek, mizudashi, Brewista Smart Dripper, Chemex
  • Młynek: C40 MK4, Quito, Wilfa
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1679 dnia: 23 Sierpień 2017, 14:21:34 »
Od kawiarki do dripa ~400ml powinno dać radę sądząc po testach 270, zgadza się? A w sumie do cold brew nie trzeba walić gruzu i też się zrobi fajne jak trochę odsiać. Czyli znając życie 1200pln i dostępny pewnie gdzieś w listopadzie?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi