Autor Wątek: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria  (Przeczytany 13899 razy)

Offline filtrujący Mężczyzna

    • Filtrosfera.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 54
    • Filtrosfera.pl
  • Ekspres: DeLonghi ECAM 466, Jura A9 Glass, Krups EA 8250
Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« dnia: 25 Styczeń 2017, 16:30:36 »
Witam wszystkich forumowiczów! :)

Nareszcie po kilku miesiącach pracy postanowiliśmy przedstawić tutaj nasz nowy projekt, czyli sklep filtrosfera.pl. Chociaż filtrosfera powstała już kilka miesięcy temu piszemy tutaj dopiero teraz, ponieważ chcieliśmy zaprezentować tu sklep o już ugruntowanej pozycji oraz z grupą pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Chociaż do tej pory nie byłem czynnym użytkownikiem forum, czytam je bardzo regularnie i wiem jak wymagający potraficie być ;)

Opinie o nas możecie poznać na:
opineo.pl/opinie/filtrosfera-pl

Chociaż Filtrosfera.pl to młody projekt, jako firma jesteśmy na rynku już od ponad 30 lat i specjalizujmy się we wszystkim związanym z filtracją wody. Jesteśmy właścicielem marki filtrów m.in. dedykowanych ekspresom ciśnieniowym - Filter Logic(tm).

Na filtrosfera.pl możecie kupić wszystkie akcesoria dedykowane do ekspresów, takie jak:

  • filtry wody
  • tabletki czyszczące
  • tabletki odkamieniające
  • płyny do systemów autocappuccino
  • chemię do ekspresów PULY
  • stojaki do kapsułek
  • dysze, łyżeczki, filiżanki, pokrętła i inne drobne akcesoria
  • i wiele wiele innych


Dostępne są praktycznie wszystkie komercyje marki: Saeco, Bosch, Siemens, Jura, Krups, Tassimo, Nivona, DeLonghi, Electrolux, AEG, Puly i wiele innych… oraz oczywiście nasza marka Filter Logic(tm).

Co miesiąc pojawiają się nowe kategorie i nowe produkty, ponieważ mamy ambicję stać się największym w polskiej sieci punktem, gdzie można będzie znaleźć wszystko co dedykowane jest ekspresom. Wielu rzeczy nam jeszcze brakuje, ale dzięki temu mamy dużo miejsca na rozwój i sporo ciekawych planów ;)

Ponieważ jesteśmy także międzynarodowym producentem akcesoriów i filtrów i mamy w tym bardzo duże doświadczenie, postaramy się także wesprzeć to forum naszą wiedzą merytoryczną i oczywiście obiecuję, że nikt nie będzie spamował ofertami w jakimkolwiek z tematów na tym forum.

Po cichu liczę na to, że ciepło nas powitacie. :D

A na początek przygotowaliśmy dla Was kody rabatowe na pierwsze zakupy oraz coś dla administracji tego serwisu. Ponieważ korzystamy niejako z tego miejsca, jako tablicy ogłoszeniowej postanowiliśmy od każdego zakupu, w którym zostanie wykorzystany poniższy kod przekazać na koniec roku 1% wartości złożonych zamówień na rozwój tego forum (stronę techniczną uzgodnimy z Administracją). Czyli jeśli będziecie kupować u nas to niejako wesprzecie także wasze forum. Uwaga! Nie zawyżamy sztucznie cen w sklepie, dlatego nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna.

KODY PROMOCYJNE:

Kod na dowolne produkty (5%): wokforum2017

Aby zachęcić was do wypróbowania także naszych filtrów Filter Logic poniżej specjalny kod tylko na tą markę.

Kod na produkty Filter Logic (7%): wokforumFL2017

Kody nie sumują się ze sobą i innymi promocjami, a ważne są na pierwsze zakupy do końca 2017 roku.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do zobaczenia na forum!

@Spinacz - poprawiłem linki
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2017, 14:03:36 wysłana przez Spinacz »

Offline tored Mężczyzna

  • Wiadomości: 260
  • Ekspres: V60-2, Melitta, Phin, Aeropress, G.A.T 2tc, G.A.T 6tc
  • Młynek: Kinu M47
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń 2017, 17:01:13 »
Super, że i takie strony się tutaj pojawiają :) . Dodatkowo - bardzo podoba mi się wasze podejście z 1% :)
Jeżeli mogę coś zasugerować - uporządkujcie kategorie i rzeczy, które się w nich znajdują - macie osobną kategorię na filtry do dzbanków, nie dorzucajcie ich więc do samej kategorii dzbanki. Dodatkowo kolejność w kategoriach moim zdaniem powinna być troszkę bardziej przemyślana - panuje w niej niesamowity chaos  :-\

To takie małe sugestie, poza tym przejrzyście i miło  ;)
Powodzenia!

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Styczeń 2017, 17:14:19 »
Mnie jedno zastanawia, filtry Dafi Classic, bo ostatnio kupowałem... Patrzę u Was - cena sztuki 7,29 zł, 3 sztuki za 21,90 zł. To błąd czy celowo zestaw jest droższy(3 grosze, ale chodzi o fakt) niż na sztuki? Zestaw 10 sztuk za to kosztuje tyle ile 10 pojedynczych filtrów, to jest zamierzone?

Offline filtrujący Mężczyzna

    • Filtrosfera.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 54
    • Filtrosfera.pl
  • Ekspres: DeLonghi ECAM 466, Jura A9 Glass, Krups EA 8250
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Styczeń 2017, 17:16:43 »
WSZYSTKIE sugestie są zawsze mile widziane. My patrzymy na ten sklep codziennie i po postu wielu rzeczy już nie dostrzegamy ;)

Co do kategorii, faktycznie pasuje w nich lekki chaos, ale to dlatego, że tak jak pisałem wcześniej, naprawdę co miesiąc pojawiają się nowe kategorie i okazuje się, że sklep czasem wymaga już większej pracy od strony backendu. Stworzyliśmy ten projekt jako miejsce, w którym chcieliśmy nauczyć się co zrobić tak, a co inaczej zanim powstanie coś dużego... a życie zweryfikowało nasze plany. Sklep bardzo szybko się rozrósł i teraz naszym celem na ten rok jest opracowanie nowej dedykowanej platformy, która pozwoli nam zaszaleć z naszymi pomysłami.

Także ... wszystkie uwagi mile widziane, chociaż wiem, że to nie miejsce na to ;)

A co do 1%, osobiście wyznaję zasadę, że nic nie ma za darmo. Coś dostajesz (dostęp do Was), a coś dajesz od siebie (1%). Proste!

Cytuj (zaznaczone)
Mnie jedno zastanawia, filtry Dafi Classic, bo ostatnio kupowałem... Patrzę u Was - cena sztuki 7,29 zł, 3 sztuki za 21,90 zł. To błąd czy celowo zestaw jest droższy(3 grosze, ale chodzi o fakt) niż na sztuki? Zestaw 10 sztuk za to kosztuje tyle ile 10 pojedynczych filtrów, to jest zamierzone?

Zdarzają się takie sytuacje, a zaokrąglenia wynikają z ułomności, zarówno systemu sklepu jak i systemu ERP, z którego korzystamy. Fakt, 3 grosze różnicy, a pozwalają nam bez problemu wystawić fakturę lub paragon (bez jakichś groszowych rozjazdów).

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Styczeń 2017, 17:31:38 »
Po cichu liczę na to, że ciepło nas powitacie.
Najchętniej i najcieplej nieprzefiltrowanych każdego z osobna ;) 

 :bry:

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 679
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Styczeń 2017, 21:58:00 »
Witam wszystkich forumowiczów! :)



Na filtrosfera.pl możecie kupić wszystkie akcesoria dedykowane do ekspresów, takie jak:


  • dysze, łyżeczki, filiżanki, pokrętła i inne drobne akcesoria


Witam również,

Filiżanek jednak nie znalazłem :D

Fajnie, że pojawił się nowy sklep z tak szeroką ofertą.

Offline filtrujący Mężczyzna

    • Filtrosfera.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 54
    • Filtrosfera.pl
  • Ekspres: DeLonghi ECAM 466, Jura A9 Glass, Krups EA 8250
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Styczeń 2017, 09:55:17 »
Cytuj (zaznaczone)
Filiżanek jednak nie znalazłem :D

Z rozpędu już o nich pisałem. :) Czekają na magazynie w kolejce na wprowadzenie do sklepu (zdjęcia, opisy itp.). Generalnie jak tylko znajdę coś ciekawego do dodania do oferty, to od razu ląduje to na naszym magazynie i z rzeczy do dodania do sklepu zrobiła się już naprawdę długa lista, hehehe.


Zapomniałem w pierwszym mailu dopisać, że wszystko co znajdziecie na stronie jako produkt do zamówienia jest zawsze na stanie magazynowym, a zamówienia złożone i opłacone do godziny 14:00 realizujemy jeszcze tego samego dnia  :taniec:

Offline lisssek

  • Wiadomości: 60
  • Ekspres: Alternatywa: Bialetti Kitty 6 i 12 tz, phin, Kalita, Gabi, AP, French Press, V60-2,
  • Młynek: Nivona Cafe Grano 130, C40 IH
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Styczeń 2017, 00:21:18 »
Czekają na magazynie w kolejce na wprowadzenie do sklepu (zdjęcia, opisy itp.).

Właśnie też jestem zainteresowany filiżankami. Kiedy orientacyjnie można się spodziewać dołączenia ich do oferty?

Offline filtrujący Mężczyzna

    • Filtrosfera.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 54
    • Filtrosfera.pl
  • Ekspres: DeLonghi ECAM 466, Jura A9 Glass, Krups EA 8250
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Kwiecień 2017, 17:27:42 »
Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty produkty marki Urnex (które na pewno są Wam bardzo dobrze znane  :taktak:). W ramach promocji przez pierwszy tydzień oferujemy specjalny rabat na majówkę w wysokości 10% (kod: URNEX10).

http://filtrosfera.pl/tabletki-czyszczace-odkamieniacz-plyn-Urnex-Cafiza-Dezcal-Rinza

Ps. Pamiętajcie, że 1% Waszych zakupów wspiera Wasze ukochane forum ;)
Ps.2. Za tymczasowe pożyczenie zdjęć przy niektórych produktach dziękujemy ekipie Coffeedesk.pl (jesteście wielcy).

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Kwiecień 2017, 18:32:01 »
Pytanie - czy macie w planach wprowadzenie filtrów FL do dzbanków Dafi/Brita ale w wersji z magnezem?

Offline filtrujący Mężczyzna

    • Filtrosfera.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 54
    • Filtrosfera.pl
  • Ekspres: DeLonghi ECAM 466, Jura A9 Glass, Krups EA 8250
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Kwiecień 2017, 18:41:59 »
Nowości w gamie FL szykowane są na drugą połowę tego roku. Nie mogę napisać niestety nic więcej, ale ... będzie się działo :D

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Kwiecień 2017, 18:47:43 »
A to póki co trzeba będzie zwykłe kupić :)

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Maj 2017, 12:30:15 »
Pytanie - czy macie w planach wprowadzenie filtrów FL do dzbanków Dafi/Brita ale w wersji z magnezem?
Kupuję je w Carrefour, jestem bardzo zadowolony!
W przypadku mojej wody jakość filtrów ustawił bym tak:
Dafi z magnezem > Dafi bez magnezu > brita.

Najgorsze jakie do tej pory miałem to aquaphor (chyba jakoś tak) z magnezem. Woda po nich smakowała gorzej niż z kranu.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Maj 2017, 12:38:35 »
Te Dafi są normalnie dostępne, to wiem, ale chodzi o filtry ich marki ;)

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Filtrosfera.pl - filtry do ekspresów, chemia i akcesoria
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Maj 2017, 14:58:09 »
No właśnie filtry dzbankowe ich marki mam na myśli. Chyba że o innych filtrach mowa :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi