Autor Wątek: Fajnych ludzi mamy na forum  (Przeczytany 3756 razy)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Fajnych ludzi mamy na forum
« dnia: 16 Listopad 2016, 19:42:06 »
Inauguruję wątek dziękczynny :taktak:

Fajnych ludzi mamy na forum - @Michał, dzięki za słodkie podziękowania związane z zakupem młynka. Dzieciaki się zleciały  :pycha:
LMWDP #469

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Fajnych ludzi mamy na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopad 2016, 20:23:42 »
Łukasz z xCafe fajny z Ciebie chłop  :taktak: zawsze dostaję od Ciebie prezent kawowy co niestety jest rzadkością wśród innych palaczy. :nienie:

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Fajnych ludzi mamy na forum
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopad 2016, 21:01:59 »
Czy ja wiem? Nie pamiętam paczki z Kołobrzegu bez dodatków.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Fajnych ludzi mamy na forum
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopad 2016, 21:14:02 »
ano, fajnych... mi na przykład Maciek, DrUsagi, KAKR, Jeżyk i gromog(kolejność losowa) podpowiadali w temacie naprawy ekspresu i młynka :) jeszcze nie miałem okazji się zrewanżować, ale na pewno to uczynię... no i Edwin Jagger z goleniem, nie na temat ale na tym forum :)

Offline Ukasz

    • xCafe - palarnia kawy
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 186
  • Ekspres: Ascaso Duo Steel, DeLonghi esam 4200
  • Młynek: i-steel
Odp: Fajnych ludzi mamy na forum
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopad 2016, 00:05:26 »
To i ja się przyłączę: ranGo dzięki za wszystko  :ok:

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Fajnych ludzi mamy na forum
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Listopad 2016, 09:14:45 »
No dobrze, dobrze, teraz posłodzi świerzak 😁. Generalnie mamy fajne forum. Forum jest merytoryczne, panuje tu wysoka kultura, ale wyraźny jest pewien luz, taki na poziomie. Wiadomo forum to ludzie, użytkownicy ale w dużej mierze administracja i moderatorzy. Tak więc owszem, mamy fajnych ludzi na forum. A tak od ogółu do szczegółu, to pierwsza osoba jaką doceniłem i zauważyłem po lekturze forum, to Manfred. Nie miałem przyjemności poznać Was osobiście, więc może minę się trochę z prawdą, ale trochę z niego maruda, ale jego posty dotyczące turystyki i sprzętu kawowego którego używa przy wyprawach były dla mnie nieocenione. W ogóle świetna pasja góry, i fajnie o niej pisze (czytałem bloga) gratuluję.

Drugą osobą jest DrUsagi. Zaraził mnie dźwignią, ale się trochę przestraszyłem jako początkujący w świecie kawowym i się wycofałem z tematu. Na pewno do niego wrócę, ale najpierw opanuję kolbę. Gdyby nie przypadkowa korespondencja z Maćkiem na PW, to być może byłaby dźwignia.

A propos Maćka. Miałem przyjemność porozmawiać przez telefon. Bardzo sympatyczny człowiek, tylko chyba bardzo zapracowany, żeglarz, zaangażowany w adopcje koni, to musi być super gość ☺, no i w tym natłoku zajęć znalazł czas, żeby odszykować mi ekspres, a w zasadzie dwa, ale to długa historia 😉.

Z osób, które pozytywnie wyróżniają się na forum Napewno trzeba wymienić WS, chciałbym umieć tak oceniać walory kawy jak on, szacunek.

Last but not least Antonio i jego palarnia. Dla mnie zupełnie nową, nie znaną wcześniej jakością jest możliwość sympatycznej dyskusji na temat oferowanych artykułów z ich producentem. Rozumiem, że jest to możliwe, ponieważ traktuje on palenie kawy nadal bardziej jak pasję niż jak biznes. Jestem pod wrażeniem.

Wszystkich, których nie wymieniłem, ze względu na moją ułomną pamięć serdecznie przepraszam. Bardzo przyjemnie czyta mi się nasze forum i czuję się tu bardzo komfortowo.

Pozdrawiam, Marek.
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Edwin Jagger Mężczyzna

  • Wiadomości: 597
  • Ekspres: Alternatywy
Odp: Fajnych ludzi mamy na forum
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Listopad 2016, 10:49:21 »
A ja waliłem plusy jak głupi  ;) zamiast założyć wątek z wazeliną. No to jedziemy:
DrUsagi za całokształt (musisz jeszcze popracować nad moim młynkiem do alternatyw  :diabelek:)
ranGo za wypały i pomoc przy sprzęcie
lubusz za wspólny maraton, spotkanie i inspiracje biegowe (i piwne  :lol2:)
flexoo już wie za co....

Wszystkich, których nieświadomie pominąłem przepraszam i dziękuje.

Offline joonecky Mężczyzna

  • Wiadomości: 960
Odp: Fajnych ludzi mamy na forum
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Listopad 2016, 12:13:25 »
A ja ogólnie podziękuję i pochwalę wszystkich. Ostatnio przez rozwój mojej piwnej pasji udzielam się tu ostatnio mniej, ale zawsze z przyjemnością czytam co piszecie :)
Szczególnie fajnie było poznać was wszystkich na spotkaniu w Łodzi. Nie odważę się wymieniać każdego z osobna, bo pewnie o kimś bym zapomniał - mnóstwo pozytywnie zakręconych ludzi ;)

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Fajnych ludzi mamy na forum
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Listopad 2016, 13:48:40 »
No cóż trzeba oddać cesarskie cesarzowi. Janusz z ekipą F.U.H. AVIN załatwia sprawy w mig i od ręki. Nie ma u niego zbytniego czekania a nawet jak jest to określone w dniach co do minuty. Serwis na najwyższym poziomie. Tak teraz myślami wracam ja się na WAS nigdy nie zawiodłem. Polecam i pozdrawiam.
PS Dziękuję żeś mnie przekonał do steela choć chciałem drima :-)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi