;

Autor Wątek: [S] Bodum Bistro żarnowy  (Przeczytany 311 razy)

Offline siewcu Mężczyzna

• Ekspres: V60, AP, Severin KA 5702, Astoria CKE, FP, Melitta AromaSignature Deluxe
  • Młynek: MSJ, serbski ręczny, Wilfa, Aergrind, Bodum Bistro
[S] Bodum Bistro żarnowy
« dnia: 06 Grudzień 2017, 13:05:18 »
Kolejna sztuka ode mnie ;) tym razem używka. Kupiłem razem z ekspresem, ale coś kiepsko mi idzie parzenie i strzelam, że muszę zmielić grubiej niż ten młynek daje radę ;) Zdecydowanie większy zakres ma pod drobne mielenie, a ja przy moich ilościach(0,75 l w minimum) potrzebuję raczej grube niż drobne... Cena? Nie wiem ile to może być warte, choć chyba wolałbym zamianę na coś podobnej klasy, ale z opcją grubszego mielenia. Sprawdzę jeszcze jak mieli najdrobniej jak się da, choć w tym kierunku ma spory zakres. Gdyby ktoś chciał, to czekam na propozycje ;) Dowodu zakupu ani pudełka nie mam, kupiłem używany w pakiecie z ekspresem, wyczyściłem delikatnie i działa. Stoi, mieli, u mnie zmielił już ponad 1 kg kawy(nie liczyłem, ale sporo przeszło) i jak ktoś chce to zapraszam na pomacanie ;)

Offline Filip.S

• Ekspres: Quick Mill Andreja Premium, Rancilio Silvia V3, Hario
  • Młynek: Mazzer Super Jolly
Odp: [S] Bodum Bistro żarnowy
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudzień 2017, 13:54:18 »
Zdjęcia i chociaż orientacyjna cena bardzo by mi pomogła w rozpoczęciu negocjacji 😉

Offline siewcu Mężczyzna

• Ekspres: V60, AP, Severin KA 5702, Astoria CKE, FP, Melitta AromaSignature Deluxe
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudzień 2017, 13:57:34 »
Lekko brudny, bo fotki pstryknięte tak jak stoi używany

« Ostatnia zmiana: 06 Grudzień 2017, 14:13:43 wysłana przez siewcu »

Offline siewcu Mężczyzna

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudzień 2017, 13:02:32 »
250 zł wyjściowo, ktoś coś?

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi