Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836978 razy)

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1980 dnia: 01 Grudzień 2017, 10:35:34 »
Przy ostatnim zamówieniu nie dostałem emaila z potwierdzeniem wysyłki i numerem do trackingu. Mógłbym przysiąc, ze zawsze dostawałem :)
Jeden mały szczegół, przy logowaniu na coffeedesk.pl jest opcja "zaloguj sie przez facebook'a" - poprawnie powinno byc bez apostrofa ;)
Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam!
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline antsaren Mężczyzna

  • Wiadomości: 56
  • Ekspres: Kawiarka, AP, APgo, FP, v60, Gabi, kbg741, MELITTA 1011-04
  • Młynek: C40, Bodum Bistro, Zassenhaus Quito, BCG152SK
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1981 dnia: 01 Grudzień 2017, 11:22:59 »
Inne rodzaje też są okej, to kwestia sposobu zaparzania, ale jeśli nie chcesz nic zmieniać i kombinować to weź te :)
Dzięki za odpowiedź, właśnie nie chcę kombinować.:) Przy okazji dziękuję za błyskawiczną realizację ostatniego zamówienia!

Offline andrzejmakal

  • Wiadomości: 326
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Lelit William, c40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1982 dnia: 01 Grudzień 2017, 12:17:25 »
Przy ostatnim zamówieniu nie dostałem emaila z potwierdzeniem wysyłki i numerem do trackingu. Mógłbym przysiąc, ze zawsze dostawałem :)
Jeden mały szczegół, przy logowaniu na coffeedesk.pl jest opcja "zaloguj sie przez facebook'a" - poprawnie powinno byc bez apostrofa ;)
Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam!
Poprawnie to powinno być: zaloguj przez kogo, co? Facebook.

Offline szynder

  • Wiadomości: 115
  • Ekspres: FP, V60-2, AP,
  • Młynek: Baratza Encore
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1983 dnia: 01 Grudzień 2017, 19:59:21 »
Przy ostatnim zamówieniu nie dostałem emaila z potwierdzeniem wysyłki i numerem do trackingu
Też mi tego brakowało.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1984 dnia: 04 Grudzień 2017, 08:16:38 »
Przy ostatnim zamówieniu nie dostałem emaila z potwierdzeniem wysyłki i numerem do trackingu
Też mi tego brakowało.
Oho, sprawdzimy co jest grane :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1985 dnia: 04 Grudzień 2017, 08:26:41 »
Cześć wszystkim oficjalnie :))

Dzisiaj z kodem Mikołaj możecie się załapać dzień wcześniej na Darmową Dostawę! :)
Zapraszam tym bardziej, że ciągle trwa mikołajkowa promocja a w niej dużo ciekawych produktów i kaw z rabatami

https://www.coffeedesk.pl/promotion/mikolajki/

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline pj.w Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3458
  • Ekspres: Londinium R, Strietman CT2
  • Młynek: Titus Nautilus, Kafatek MC4, Baratza Forte BG, 1zpresso ZP6
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1986 dnia: 04 Grudzień 2017, 09:17:14 »
I bardzo fajne kawy miesiąca w grudniu.
W ogóle to świetny pomysł, coś ala subskrybcja ale w super cenie i bez zobowiązań jak coś nie pasuje w danym miesiącu. Może kiedyś skusicie się na coś trudno dostępnego gdzieś zza Oceanu?:)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1987 dnia: 04 Grudzień 2017, 10:20:31 »
I bardzo fajne kawy miesiąca w grudniu.
W ogóle to świetny pomysł, coś ala subskrybcja ale w super cenie i bez zobowiązań jak coś nie pasuje w danym miesiącu. Może kiedyś skusicie się na coś trudno dostępnego gdzieś zza Oceanu?:)

Być może, tylko wtedy pewnie szybko pojawią się głosy, że sprowadzamy stare kawy za duże pieniądze ;) - a transport, cło itp trwa i kosztuje więc jest to skomplikowana operacja.

Ale pracujemy nad współpracą z bardzo ciekawymi palarniami z europy i "okolic" więc za jakiś czas mam nadzieję że będziemy mieli się czym dodatkowo pochwalić. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline sunday

  • Wiadomości: 9
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1988 dnia: 04 Grudzień 2017, 14:49:12 »
Skuszony promocjami zamówienie złożyłem w Czarny Piątek, wysłane w poniedziałek, do Warszawy dotarło w środę... i od środy (już 5 dni) mam status "Przekazana do umieszczenia w paczkomacie" --- zainterweniujecie, czy jeszcze poczekać?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1989 dnia: 04 Grudzień 2017, 14:51:18 »
Skuszony promocjami zamówienie złożyłem w Czarny Piątek, wysłane w poniedziałek, do Warszawy dotarło w środę... i od środy (już 5 dni) mam status "Przekazana do umieszczenia w paczkomacie" --- zainterweniujecie, czy jeszcze poczekać?
Hej, napisz do mnie na PW i podaj swój adres e-mail na jaki było zamawiane to przekażę gdzie trzeba i sprawdzimy co i jak.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1990 dnia: 05 Grudzień 2017, 12:05:39 »
Cześć!
Dzisiaj jak już raczej wiecie jest ogólnopolski Dzień Darmowej Dostawy, więc my oczywiście też dzisiaj (5 grudnia) wysyłamy wszystkie zamówienia bez dodatkowych kosztów dostawy. Bez znaczenia jak duże zamówienie zrobicie i jaką formę wysyłki wybierzecie (osobiście gorąco polecam UPS lub UPS Access Point - najszybciej i najpewniej).
Dziś nie trzeba używać do zamówienia żadnych kodów żeby aktywować wysyłkę za darmo, po prostu zamawiasz :)

www.coffeedesk.pl

Pozdrawiam, zapraszam! :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Pawcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 1217
  • Ekspres: AP, FP, CD, V60-02, phin, ekspres przelewowy, kawiarka
  • Młynek: Timemore Chestnut, 1Zpresso JX-PRO
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1991 dnia: 05 Grudzień 2017, 13:10:12 »
A czy będą u was dostępne części zamienne do młynków Timemore Chestnut? Chętnie bym dokupił zapasowy pojemnik na zmieloną kawę. Mam od was wersję z przezroczystym, więc przydałby mi się również drewniany albo aluminiowy.
Czy french pressy z tej firmy będą ponownie dostępne w sprzedaży? Widzę w opisie, że ma on idealną dla mnie pojemność 0,6 litra. Posiada również podwójny filtr co jest niespotykane u konkurencji...

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1992 dnia: 05 Grudzień 2017, 13:20:30 »
A czy będą u was dostępne części zamienne do młynków Timemore Chestnut? Chętnie bym dokupił zapasowy pojemnik na zmieloną kawę. Mam od was wersję z przezroczystym, więc przydałby mi się również drewniany albo aluminiowy.
Czy french pressy z tej firmy będą ponownie dostępne w sprzedaży? Widzę w opisie, że ma on idealną dla mnie pojemność 0,6 litra. Posiada również podwójny filtr co jest niespotykane u konkurencji...

Jeśli będzie opcja to zamówimy przy kolejnej dostawie, na dniach z kolei powinny wrócić do nas na stan french pressy :) tylko proszę się spieszyć, bo niewiele ich przyjedzie (święta przetrzepują magazyny dostawców) :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1993 dnia: 06 Grudzień 2017, 10:18:57 »
Hej!
Darmowa Dostawa w tej chwili się skończyła, ale ja dalej o wysyłkach. Od zrobiliśmy zmiany w cenniku wysyłek, a konkretnie cena wysyłki UPS została obniżona do 4.99zł !:)

Polecam też sposób odbioru przez UPS Access point, coś podobnego do paczkowych automatów - macie aż 7 dni na odbiór paczki z punktu + z UPS właściwie jest pewność że paczka dojedzie cała i zdrowa a przede wszystkim na czas :)

https://www.coffeedesk.pl
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline szynder

  • Wiadomości: 115
  • Ekspres: FP, V60-2, AP,
  • Młynek: Baratza Encore
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1994 dnia: 06 Grudzień 2017, 10:27:15 »
A jak wybrać ten Punkt UPS? Bo przy zamówieniu nie  widziałem tej opcji.


 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi