Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 837087 razy)

Offline maciekz

  • Wiadomości: 69
  • Ekspres: Rancilio Silvia
  • Młynek: Mazzer Super Jolly
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1935 dnia: 13 Listopad 2017, 21:58:11 »
Oj @piomic, wystarczyło spróbować :P. Jest wśród metod wysyłki do wyboru odbiór osobisty w Warszawie.

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1936 dnia: 13 Listopad 2017, 22:03:38 »
Sprawdzałem w regulaminie:
Cytuj (zaznaczone)
2. Przesyłki dostarczane są w sposób wybrany przez Klienta, z zastrzeżeniem, iż Klient może wybrać jedną z następujących form dostawy Zamówienia:
a. za pośrednictwem firmy kurierskiej (za pobraniem i za przedpłatą);
b. za pośrednictwem PaczkomatuInPost (za pobraniem i za przedpłatą);
c. odbiór osobisty pod adresem: ul. Mazowiecka 24, Kołobrzeg.
3. Koszt wysyłki uiszcza Klient. 
Warszawy nie znalazłem.

Offline k4sper Mężczyzna

  • Wiadomości: 91
  • Ekspres: Hario V60, Hario Syphon, Chemex, Kalita, Aeropress, Phin, Bialetti Moka Express 3, French Press Ikea, Cezve
  • Młynek: Comandante MK3, Rhinowares Hand Coffee Grinder
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1937 dnia: 14 Listopad 2017, 00:25:20 »
Czemuż to nie macie już w ofercie czekolad Jakuba Piątkowskiego? :'(

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1938 dnia: 14 Listopad 2017, 08:34:31 »
DeskuDesku, czy jest możliwość odbioru zamówienia ze sklepu w warszawskiej kawiarni? Córce mambodżambo bardzo posmakowało a od października jest słoikiem i taka wersja byłaby najwygodniejsza bo z paczkami zawsze ma problem.

Tak oczywiście, nie ma problemu :) Tylko zamów przez sklep z odbiorem w warszawie (jest opcja w sposobach wysyłki), bo nie jestem pewny czy na miejscu jest ta herbatka.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline buchar69

  • Wiadomości: 86
  • Ekspres: La Pavoni V60 Aeropres
  • Młynek: MK3 C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1939 dnia: 15 Listopad 2017, 12:06:44 »
Szybkie pytanie, który kubek termiczny do 400 ml jest widocznie "lepszy" od innych, a może wszystkie są jednakowo "dobre" ?:)
Dziękuję za odpowiedź.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1940 dnia: 15 Listopad 2017, 12:29:03 »
Szybkie pytanie, który kubek termiczny do 400 ml jest widocznie "lepszy" od innych, a może wszystkie są jednakowo "dobre" ?:)
Dziękuję za odpowiedź.

Szybko odpowiadam :) Ja osobiście używam i chwalę sobie Contigo West Loop, całkiem dobrze trzyma temperaturę (choć to nie termos), system zamykania jest pewny i nawet gdy zapomni się zablokować to trzeba się postarać żeby z niego rozlać kawę.
Podoba mi się też model Byron, tam jeszcze nieco lepiej jest zrobione zamykanie i otwieranie w trakcie picia.

Klean Kanteen też są chwalone przez używających :) Nieco prostsze zabezpieczenia ma, ale też b. solidny kubeczek :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1941 dnia: 15 Listopad 2017, 13:14:38 »
A gdyby się ktoś zastanawiał dlaczego Buchar nagle pyta o kubki to od dziś do soboty włącznie możecie kupić kubeczki termiczne (i te mniej termiczne ale ładne i przenośne) do 20% taniej :)

Z kodem: KUBUTEK

a tutaj spis wszystkich które możecie kupić z tym kodem :) https://www.coffeedesk.pl/promotion/kubutek/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1942 dnia: 15 Listopad 2017, 13:33:15 »
Kurcze, za dużo mam już tych Keep Cupów, a bym sobie jeszcze Chewbaccę kupił ☕🐻

Marek.
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1943 dnia: 15 Listopad 2017, 15:31:01 »
Kurcze, za dużo mam już tych Keep Cupów, a bym sobie jeszcze Chewbaccę kupił ☕🐻

Marek.
Też mam z 6 w domu i Chewbacca też czeka w kolejce :D
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1944 dnia: 17 Listopad 2017, 18:12:42 »
Młoda była na Wilczej odebrać paczkę: kawiarnia super a drwal za barem robi świetną kawę – jeśli taką opinię wystawia osoba, która zasadniczo nie lubi kawy... Dzięki.

Offline Lukas.troch Mężczyzna

  • Wiadomości: 82
  • Ekspres: Kawiarka bialetti kawiarka Fagor, ekspres przelewowy, ekspres Zelmer Piano, ekspres Senseo, ekspres tchibo, Hario V60, AeroPress,
  • Młynek: Severin km3874 Severin KM3873
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1945 dnia: 19 Listopad 2017, 11:40:24 »
czemu nie działa mi już kod wszystkookawie ?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1946 dnia: 20 Listopad 2017, 08:49:33 »
Młoda była na Wilczej odebrać paczkę: kawiarnia super a drwal za barem robi świetną kawę – jeśli taką opinię wystawia osoba, która zasadniczo nie lubi kawy... Dzięki.

Nie myślałem, że ten dzień nadejdzie, ale się skończyły! :) Już odświeżyłem i można śmialutko zamawiać :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1947 dnia: 20 Listopad 2017, 08:54:25 »
Deskowy, napisz mi prosze na pw jak dokładnie pisałeś posta - klik po kliku, bo widzę, że znowu się cytaty mieszają...

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1948 dnia: 20 Listopad 2017, 09:37:49 »
Deskowy, napisz mi prosze na pw jak dokładnie pisałeś posta - klik po kliku, bo widzę, że znowu się cytaty mieszają...

Mogłem coś pomieszać, ale fakt faktem wcześniej się zdarzało że system "nie trafiał" w to co chciałem cytować. Teraz kliknałem w "Cytuj" i poszło dobrze
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1949 dnia: 20 Listopad 2017, 10:37:24 »
Hej
Pojawiły się właśnie u nas czajniki o które parę osób pytało :) Brewista Artisan: https://www.coffeedesk.pl/search/artisan/

Zapraszam :))

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi