Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836792 razy)

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10514
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1620 dnia: 12 Lipiec 2017, 07:36:34 »
Nie wiem, ale wolę Brewista :).

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1621 dnia: 12 Lipiec 2017, 09:17:22 »
Hipsteria czy też histeria 'specjality' sięga zenitu. 700 zł za czajnik. To już 380 za te dwa pozostałe jest rozbojem biały dzień. A wszystko i tak chińszczyzna :-C

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1622 dnia: 12 Lipiec 2017, 09:20:51 »
Hipsteria czy też histeria 'specjality' sięga zenitu. 700 zł za czajnik. To już 380 za te dwa pozostałe jest rozbojem biały dzień. A wszystko i tak chińszczyzna :-C

Wiesz, są ludzie którzy kupują EK-43 do parzenia dripków w domu, refraktometry za 5 tys zł itd. :) dla każdego wg potrzeb i uznania.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline untoldex Mężczyzna

  • Wiadomości: 729
  • Ekspres: Moccamaster, V60
  • Młynek: Fellow Ode
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1623 dnia: 12 Lipiec 2017, 09:42:40 »
A ja ciekaw jestem jak ten nowy czajnik Hario wypada w porównaniu z Bonavitą czy Brewistą. Skąd w ogóle taka cena?
Ja mam Bonavite, która jak dla mnie jest mega solidna i w ogóle nie zalatuje "chińszczyzną" tak jak niektórzy pisali...

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1624 dnia: 12 Lipiec 2017, 10:27:44 »
A ja ciekaw jestem jak ten nowy czajnik Hario wypada w porównaniu z Bonavitą czy Brewistą. Skąd w ogóle taka cena?
Ja mam Bonavite, która jak dla mnie jest mega solidna i w ogóle nie zalatuje "chińszczyzną" tak jak niektórzy pisali...


To chyba dobry pomysł na kolejny test/porównanie :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline untoldex Mężczyzna

  • Wiadomości: 729
  • Ekspres: Moccamaster, V60
  • Młynek: Fellow Ode
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1625 dnia: 12 Lipiec 2017, 11:22:51 »
Tylko pytanie kto takie porównanie może zrobić?
Raczej nikt z nas na forum do domu takiego czajnika nie kupi. Chyba to bardziej produkt z kategorii luksusowej typu czajniki WMF czy Bugatti :)

Offline PiotrekBM Mężczyzna

  • Wiadomości: 1332
  • Ekspres: LM LM
  • Młynek: Kafatek MC4, Kinu M47, Comandante IH, Ditting KE 640 V (= Mahlkonig K30 V), Acaia Lunar
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1626 dnia: 12 Lipiec 2017, 18:03:15 »
Hej ... @Deskowy odpowiedzialbys (z grzeczności) na moje pytanie o Iron Heart  ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1627 dnia: 13 Lipiec 2017, 10:42:53 »
Już odpowiedziane, jeśli ktoś jest zainteresowany Iron Heartem to proszę o cierpliwość :) Dam na pewno znać wkrótce :)

A z bieżących informacji to Kruve wróciło :) Na dniach pojawi się również model z 12 sitkami :)
https://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/kruve/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1628 dnia: 17 Lipiec 2017, 10:41:59 »
Hejo!

Jak pewnie niektórzy już wiedzą, kawy miesiąca na razie mają drobną przerwę i zamieniły się w kawy wakacji :) Na wakacje proponujemy bardzo fajne espresso od J&N https://www.coffeedesk.pl/product/112/Espresso-Wakacji-Johan-And-Nystrom-Espresso-5-Estate-Organic

Do przelewów z kolei przyjechała bardzo fajna Etiopia od La Cabry: https://www.coffeedesk.pl/product/3318/Przelew-Wakacji-La-Cabra-Ethiopia-Konga

Polecam i zapraszam :)))
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1629 dnia: 19 Lipiec 2017, 09:35:23 »
Cześć!

Od dziś do jutra włącznie mamy Darmową dostawę z kodem LATO , dla każdej kwoty zamówienia i sposobu wysyłki :)

Zapraszam, szczególnie polecam się przyjrzeć przelewowi wakacji, zostały już ostatnie sztuki zanim na chwilkę go zabraknie więc warto skorzystać z kodu i zgarnąć paczuszkę :)

https://www.coffeedesk.pl/product/3318/Przelew-Wakacji-La-Cabra-Ethiopia-Konga

Zapraszam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1630 dnia: 19 Lipiec 2017, 14:49:13 »
I jeszcze jedno, poza tym że mamy darmową dostawę to pojawiły się z powrotem sitka Kruve, w wersji 6 i 12 sitkowej :)

https://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/kruve/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1631 dnia: 19 Lipiec 2017, 16:56:06 »
A ja chciałbym wyrazić niezadowolenie z newslettera, konkretnie z tej migającej ramki... Wali toto po oczach, aż ręka sama leci na ikonkę z koszem :evil:

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1632 dnia: 20 Lipiec 2017, 09:27:20 »
A ja chciałbym wyrazić niezadowolenie z newslettera, konkretnie z tej migającej ramki... Wali toto po oczach, aż ręka sama leci na ikonkę z koszem :evil:

Hihihi! :D przepraszam, obiecuję że będę tak robił maksymalnie raz na miesiąc żeby nie zrujnować nikogo. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Shaggy_Paw Mężczyzna

  • Wiadomości: 261
  • Ekspres: Bialetti Preziosa FP, Bialetti Moka Express 3tz, Hario V60, Aeropress, Phin, Chemex, Kalita 185
  • Młynek: Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1633 dnia: 25 Lipiec 2017, 21:20:25 »
Deskowy, dzisiaj Fellow'owi urodziło się nowe dziecko, Prismo:
https://fellowproducts.com/prismo/
https://fellowproducts.com/shop/prismo/

Które notabene dzisiaj dostępne jest w backorderze za $20 $12.50, choć oczywiście do Polski nie wysyłają.
Planujecie wprowadzenie go do oferty? Jeśli tak: dopiero po premierze, czy też przygotujecie jakąś promocję na przedsprzedaż?  miotla

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1634 dnia: 26 Lipiec 2017, 00:11:40 »
Deskowy, dzisiaj Fellow'owi urodziło się nowe dziecko, Prismo:
https://fellowproducts.com/prismo/
https://fellowproducts.com/shop/prismo/

Które notabene dzisiaj dostępne jest w backorderze za $20 $12.50, choć oczywiście do Polski nie wysyłają.
Planujecie wprowadzenie go do oferty? Jeśli tak: dopiero po premierze, czy też przygotujecie jakąś promocję na przedsprzedaż?  miotla
A to takie sitko z zaworkiem jak w tanich ekspresach które są BE? ;)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi