Autor Wątek: La pavoni dysza do spieniania  (Przeczytany 1845 razy)

Offline Bapan72

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: la pavoni
La pavoni dysza do spieniania
« dnia: 18 Lipiec 2017, 16:41:07 »
Dzień Dobry
Czy ktoś ma informacje gdzie nabyć mogę dysze z jedną dziurką do la pavoni  europiccola ? Z tą oryginalną 3 otworkową mleka spieniać niestety nie potrafię pozdrawiam 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: La pavoni dysza do spieniania
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2017, 20:36:35 »
Jak kupisz, to zapłacisz miliony :) 5 dyszek lekką ręką. Koszt własnego wykonania? może z dyszkę, może mniej - zależy od Ciebie. W Castoramach i tego typu sklepach będzie więcej.

Zrób sobie.
https://www.belmetric.com/images/NA6SS%20Metric%20Nut%20Acorn%20Stainless%20Steel%20A2%20M6.jpg
takie cuś w rozmiarze M6, wiertło 1mm lub 1.5mm i lecisz Rysiu z wiertarką :)

Kupiłem na pierwszym razem ze stali połamałem 3 wiertła. Mosiądz jest lepszy do tego. Wiem, że nie jest to najlepszy metal do ogrzewania, ale nie używamy tego przemysłowo w La Pavoni.

Powodzenia  :szampan:

Offline Bapan72

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: la pavoni
Odp: La pavoni dysza do spieniania
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipiec 2017, 13:28:11 »
Jak kupisz, to zapłacisz miliony :) 5 dyszek lekką ręką. Koszt własnego wykonania? może z dyszkę, może mniej - zależy od Ciebie. W Castoramach i tego typu sklepach będzie więcej.

Zrób sobie.
https://www.belmetric.com/images/NA6SS%20Metric%20Nut%20Acorn%20Stainless%20Steel%20A2%20M6.jpg
takie cuś w rozmiarze M6, wiertło 1mm lub 1.5mm i lecisz Rysiu z wiertarką :)

Kupiłem na pierwszym razem ze stali połamałem 3 wiertła. Mosiądz jest lepszy do tego. Wiem, że nie jest to najlepszy metal do ogrzewania, ale nie używamy tego przemysłowo w La Pavoni.

Powodzenia  :szampan:

No i gra lubię własne rozwiązania w weekend działam Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi