Autor Wątek: ECM Profitec Pro 700 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...  (Przeczytany 38555 razy)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5307
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: ECM Profitec Pro 700 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #105 dnia: 24 Sierpień 2022, 18:39:15 »
Co jest sponsorowanym materiałem, co jest tam tendencyjnego?
Cienka blacha, śruby wkręcane w plastik, wygibasy przy zdejmowaniu obudowy, co jest śmiesznego w tej recenzji, gdzie ten koleś przesadza? Gdzie mówi, czy przesadza w tym co pokazuje, co jest nieprawdą?
I tak, trzeba uważać przy zdejmowaniu obudowy bo się można pociąć.
👍

@MSL
Zapytałem zwyczajnie Skansena, czy jest zadowolony z zakupu Bianki w świetle mankamentów, o których napisał Jozin plus podłączenie do wody, co było dla niego priorytetowe, gdy rozglądał się za ekspresem i zamieścił pytający komentarz w tym wątku, z czego wynika, że rozważał zakup Profiteka.
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2022, 18:44:27 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

skansen

  • Gość
Odp: ECM Profitec Pro 700 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #106 dnia: 24 Sierpień 2022, 18:48:55 »
Whole Latte Love to amerykański sklep internetowy sprzedający m.in. Profiteka -  https://www.wholelattelove.com .
Reklama porównawcza jest szeroko stosowana w wielu krajach. Tenże film jest po prostu reklamą Pro 700 w porównaniu do Bianki. 

Amerykański dealer Lelita nie pozostał zresztą dłużny:




Zapytałem zwyczajnie Skansena, czy jest zadowolony z zakupu Bianki w świetle mankamentów, o których napisał Jozin plus podłączenie do wody, co było dla niego priorytetowe
Dziękuję. Jestem bardzo zadowolony, to 5ty sprzęt Lelita kupiony przeze mnie  8)  Biankę podłączyłem do wody niemal od razu po zakupie. Świetnie się sprawdza w takiej konfiguracji za sprawą demontowalnego zewnętrznego zbiornika.

Offline MSL

  • Wiadomości: 699
  • Ekspres: Decent, ECM Technika IV Profi, Orchestrale Nota
  • Młynek: Ceado E37S, Ceado E37J, Ceado E6P, Compak K3
Odp: ECM Profitec Pro 700 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #107 dnia: 24 Sierpień 2022, 18:50:21 »
@GostRado Przecież wiesz, że jest bardzo zadowolony już o tym wcześniej pisał. W Twojej wiadomości powyżej nie było żadnego pytania(nadal nie ma), jest tylko ironiczne stwierdzenie podparte tym tendencyjnym materiałem, bo przecież nie wkleiłeś go aby stwierdzić, że zrobił dobrze.

A odpowiedzi na pytania można znaleźć w materiale wideo konkurencji WLL, która nakręciła film(y) w odpowiedzi właśnie na ten tendencyjny materiał. Ten materiał na WLL miał ponad 1000 negatywnych komentarzy nim je wyłączyli, a ilość łapek w dół jest nadal widoczna z wtyczką. W całej swojej historii kanału WLL nigdy nie zostali tak hmm "zmiażdzeni" jak za ten film. Trudno go inaczej ocenić.

Anyway, Skansen wszystko napisał powyżej.

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5307
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: ECM Profitec Pro 700 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #108 dnia: 24 Sierpień 2022, 19:06:52 »
Właściwego wyboru Skansen dokonałeś:
Fakt nie ma "?"
WLL znaleźli wady w Biance, Skansen napisał, że nie mają dla niego znaczenia i jest zadowolony. Wiesz, niekiedy żałuje się wyboru, chciałem banalnie wiedzieć z perspektywy czasu użytkowania Bianki, czy nie zmienił zdania.

》tertium non datur《

Offline Jozin von Bazin

  • Wiadomości: 480
Odp: ECM Profitec Pro 700 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #109 dnia: 24 Sierpień 2022, 20:56:55 »
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1932&v=P4RIvS4VLlc&feature=emb_logo
podoba mnie się stwierdzenia tego sprzedawcy Lelita, od 32:10
o Profitec - "I do like the design"
o Lelit - "but I'm ok with this" :)
bym zostawił takie podsumowanie.
Przecież to nawet wystarczy zobaczyć jaki jest ten "design" w profitec,  dostęp bez problemu do wszystkiego, bojlery, pompa z tyłu za bojlerami, elektronika z boku za ekranem, minimalnie krótkie połączenia.  W Lelit wrzucili podzespoły do środka, zmieszali i wstrząsneli :)

skansen

  • Gość
Odp: ECM Profitec Pro 700 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #110 dnia: 24 Sierpień 2022, 21:10:47 »
wystarczy zobaczyć jaki jest ten "design" w profitec
No rzeczywiście słabo to wygląda -"pudło" Profiteka zajmuje niepotrzebnie dużo miejsca na blacie.
Z kolei w Biance wszystko fajnie upchnęli na małej powierzchni, każdy centymetr jest wykorzystany dzięki czemu zajmuje mniej miejsca :ok:
Jak jest podłączona do wody można odmontować "plecak" ze zbiornikiem i nie zajmuje on niepotrzebnie miejsca :ok:
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2022, 23:00:50 wysłana przez skansen »

Offline kabzior

  • Wiadomości: 831
  • Ekspres: Bianka v3
  • Młynek: 078s
Odp: ECM Profitec Pro 700 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #111 dnia: 25 Sierpień 2022, 16:06:37 »
Bardzo bym chciał, aby na forum była opcja "blokuj / ignoruj / ukrywaj posty" cokolwiek w tym stylu...


Offline arob

  • Wiadomości: 385
  • Ekspres: Lelit MaraX
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, Comandante C40 NB
Odp: ECM Profitec Pro 700 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
« Odpowiedź #112 dnia: 25 Sierpień 2022, 16:33:19 »
Można ukryć posty danego użytkownika. W niektórych przypadkach korzystam.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi