;

Autor Wątek: La Peppina albo dwie  (Przeczytany 672 razy)

Offline yelonek

• Ekspres: La pavoni stradivari SPH
  • Młynek: Quick mill
La Peppina albo dwie
« dnia: 13 Wrzesień 2017, 11:30:41 »
Niestety żona zmusiła mnie do ograniczenia ilości ekspresów musiałem wybierać między La Pavoni a La Peppina, i dlatego wystawiam Peppine albo dwie. Brązowa jest bliska stanu idealnego, ma jedno odłupanie chromu widoczne na zdjęciu, bardzo fajny model 1100wat, nie ma takiej wersji na 220v opisanej u Francesco. Uszczelki wymienione zamówione u Francesco, ekspres używałem przez chwilę nawet wybrał się ze mną na urlop. Druga Peppina jest nie ruszana, trzeba rozebrać i wszystko odkamienić kupiłem bo żółty bojler bardzo mi się podobał, teściowa chce ode mnie zgarnąć ten ekspres więc bardzo mi nie zależy żeby go sprzedać ale chwilowo nie mam czasu się nim zająć, żółty ma moc 700w, nabywca może sobie wybrać kolbę oraz sitko, kolby są wykonane z róznego materiału jedna bardzo cieżka (ta po prawej) ale bardzo zniszczona w środku oraz widać odbicia od tampera lżejsza ma pękniętą rączkę ale w pełni działa. Oczywiście są kable nie zrobiłem zdjęcia, kupiłem jakiś alu tamper jest odrobinę za duży do sitek (wchodzi do sitka na 3mm mnie więcej), dorzucę jeszcze szklany ręczny spieniacz do mleka, spieniacz + tamper do brązowego. Cena brązowy 1000zł, żółty 500zł do negocjacji. może żona zmieni zdanie albo zostanie w dalszej rodzinie. 1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

Offline sobota

• Ekspres: ascaso basic / brasilia portofino
  • Młynek: compak k3 / RR55OD / Eureka Zenith e
Odp: La Peppina albo dwie
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Wrzesień 2017, 15:36:03 »
a jak z powłokami w obu bojlerach? masz może zdjęcia.

Czy ta żółta działa mimo zakamienia i brudu?

Gdzie można je obejrzeć?
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2017, 15:46:18 wysłana przez sobota »

Offline yelonek

« Odpowiedź #2 dnia: 14 Wrzesień 2017, 09:31:25 »
hej, Zdjęcia z rana, brązowa zdjęcie z dwóch stron tego samego miejsca, żółta widać że trochę gorzej. żółta trzyma wodę, grzeje ale jest zakamieniona więc woda nie przechodzi,7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg

Offline sobota

« Odpowiedź #3 dnia: 15 Wrzesień 2017, 10:41:44 »

Offline yelonek

« Odpowiedź #4 dnia: 15 Wrzesień 2017, 10:45:42 »
nie zauważyłem pytania, Wrocław, tak naprawdę wolę żeby ktoś odebrał osobiście niż wysyłka aby każda ze stron była zadowolona

Offline sobota

« Odpowiedź #5 dnia: 16 Wrzesień 2017, 12:29:02 »
Nie wybieram sie niestety w rejony Wrocławia w najbliższym czasie. Jak już to tą żółta do remontu bym był zainteresowany tylko jej stan wewnętrzny jest niewiadomą z tego co rozumiem.

Offline yelonek

« Odpowiedź #6 dnia: 17 Wrzesień 2017, 20:40:23 »
środek nie ma co się zepsuć, mogę wrzucić fotki brązowej bo mam z odbudowy każdy element, konstrukcja ekspresu strasznie prosta, rozebranie na części to godzina czasu,

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi