Autor Wątek: Spotkanie Wrocław.  (Przeczytany 12301 razy)

Offline JanekdF Mężczyzna

  • Wiadomości: 711
  • Ekspres: Expobar Office Control, Cafelat Robot, alternatywy
  • Młynek: Aergrind, Hiku, projekt własny, stare stożki
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Wrzesień 2017, 21:49:11 »
Noooo, kawał drogi ode mnie, ale niech będzie.
Who ever would call a machine in Italy "Cappuccino Amore"? - F.C.

Offline Tedi Mężczyzna

  • Wiadomości: 1644
  • Ekspres: Gastro 1-2 GR, +/- 0,5 °C
  • Młynek: Gastro 65-75-85 mm.
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Wrzesień 2017, 18:06:16 »
Po co weryfikowac cos, co nie jest prawda? Moge poprosic Metiu o zrobienie tedipresso ale wiemy jak to wyjdzie... zreszta takie spotkanie ma byc mile i przyjemne, bez napinek i prob weryfikacji tych teorii


Moją osobę zostaw w spokoju. Nie jestem smarkaczem i nie będziesz mi przypisywał jakiś dziwactw typu tedipresso.
Na Twoje pytanie do mnie, odpowiedzi nie będę udzielał. Koniec i kropka. Zresztą dialog z Tobą prędzej lub później i tak  fałszem z Twojej strony  zalatuje.
Co do "zbędnej" weryfikacji teorii , masz klapki na oczach i głęboko w nosie wiedzę i spostrzeżenia opisywane na tym forum.


Wolność słowa to podstawa tak samo jak picie kawy z samego rana.

Offline Tedi Mężczyzna

  • Wiadomości: 1644
  • Ekspres: Gastro 1-2 GR, +/- 0,5 °C
  • Młynek: Gastro 65-75-85 mm.
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Wrzesień 2017, 18:48:13 »
Może się okazać, że Tedi jest bardzo sympatyczną osobą. Może się okazać, że na spotkaniu wcale nie będzie forsował swoich teorii a nawet da się przekonać do naszych metod.

Wiem o czym piszecie i to dobrze rozumiem. Problem w tym, że Wy (większość) często nie wiecie o czym ja piszę. Zamiast wyjaśnić pewne sprawy w formie dialogu, zastanowić się tylko przez chwilę przed udzieleniem odpowiedzi, NIE bo po co. Lenistwo uzasadnione, bo wszystko się wie w temacie. Do tego jeszcze dochodzi  sprawne i nie męczące dorzucanie drzewa do ognia. No i jest jak jest. Mówiąc ogólnie.

Wolność słowa to podstawa tak samo jak picie kawy z samego rana.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5085
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Wrzesień 2017, 20:56:21 »
Po co weryfikowac cos, co nie jest prawda? Moge poprosic Metiu o zrobienie tedipresso ale wiemy jak to wyjdzie... zreszta takie spotkanie ma byc mile i przyjemne, bez napinek i prob weryfikacji tych teorii


Moją osobę zostaw w spokoju. Nie jestem smarkaczem i nie będziesz mi przypisywał jakiś dziwactw typu tedipresso.
Na Twoje pytanie do mnie, odpowiedzi nie będę udzielał. Koniec i kropka. Zresztą dialog z Tobą prędzej lub później i tak  fałszem z Twojej strony  zalatuje.
Co do "zbędnej" weryfikacji teorii , masz klapki na oczach i głęboko w nosie wiedzę i spostrzeżenia opisywane na tym forum.
Ja z wiedza z forum sie licze, tak samo jak i z rozmowami miedzy OGARNIETYMI osobami. Ale taki ktos jak ty nigdy nie zrozumie, ze chamskie narzucanie swoich racji nie bedzie szanowane :)

Offline Tedi Mężczyzna

  • Wiadomości: 1644
  • Ekspres: Gastro 1-2 GR, +/- 0,5 °C
  • Młynek: Gastro 65-75-85 mm.
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Wrzesień 2017, 21:34:54 »
Ja z wiedza z forum sie licze, tak samo jak i z rozmowami miedzy OGARNIETYMI osobami. Ale taki ktos jak ty nigdy nie zrozumie, ze chamskie narzucanie swoich racji nie bedzie szanowane

To ciekawe.  :lol2: Ja prosty chłop pewien czas temu rozmawiałem bardzo dużo na pewnym forum z profesorem zwyczajnym wykładowcą na politechnice w dziedzinie  fizyki, i wiesz nie miałem problemów z zrozumieniem jego słów jak i on moich.  :lol2:  Jakie to dziwne.  :lol2:
Praktyka i zrozumienie pewnej materii podpartej weryfikacją zgodną z technicznym oddziaływaniem nie sprzecznym z fizyką ma swoją siłę. Nie jak te wszystkie bzdety jakie wyczytujesz w necie. Dodam, nie były  to rozmowy na temat ekspresu i młynka do kawy, bo to jest stosunkowo proste jak budowa cepa. 
Bym zapomniał. Nie odróżniasz kłamstwa od prawdy. To jest Twój problem, i nie narzucaj swoją błędną ideologię wszystkim czytającym to forum.
Każdy ma swój rozum. Prędzej lub później zrozumie moje słowa które i tak są w 100% przez to forum potwierdzone. Wynika z tego to, że to co powiedziałem wcześniej jest czystą prawdą.

EDIT: To co mówię teraz, też będzie potwierdzone. A wiesz czemu tak będzie? Będzie tak, bo znam przyczynę. Mam prawo mówić o tym w sposób stanowczy.


« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień 2017, 21:43:06 wysłana przez Tedi »
Wolność słowa to podstawa tak samo jak picie kawy z samego rana.

Offline JanekdF Mężczyzna

  • Wiadomości: 711
  • Ekspres: Expobar Office Control, Cafelat Robot, alternatywy
  • Młynek: Aergrind, Hiku, projekt własny, stare stożki
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Wrzesień 2017, 23:21:02 »
Stop, proszę. Tutaj tylko i wyłącznie umawiamy się na spotkanie we Wrocławiu. Admin?
Who ever would call a machine in Italy "Cappuccino Amore"? - F.C.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5085
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Wrzesień 2017, 05:30:25 »
Widzisz, ze sie nie da... ja mam tylko nadzieje, ze zdaze, bo mi jakies rotacje w pracy wyskoczyly :/

Offline Elka Kobieta

  • Wiadomości: 1281
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: GW15
  • Młynek: Probat-100g (1973)
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Wrzesień 2017, 06:12:00 »
Na jakie godziny przewidziane jest spotkanie? :-)
Próbuję właśnie namówić Antonia na krótką wycieczkę do Wałbrzycha. We Wrocławiu moglibyśmy być pewnie około 17.00.
Może udałoby się zabrać coś ciekawego..

Offline Domes Mężczyzna

  • Wiadomości: 153
  • Ekspres: Gaggia Classic, V60, Phin, Aeropress
  • Młynek: Kinu M47, Iberital Challenge
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Wrzesień 2017, 08:50:02 »
Jutro od 18, a do której potrwa pewnie nikt nie wie ;) Byłoby świetnie gdyby udało Wam się wpaść!
« Ostatnia zmiana: 12 Wrzesień 2017, 10:31:56 wysłana przez Domes »

Offline KAKR Mężczyzna

  • Wiadomości: 311
  • Ekspres: La Pavoni Professional,Faema Faemina,Baby Faema,Rocket Giotto Evo 2, Aeropress,Arrarex ,Kalita
  • Młynek: Macap,Rancilio Kryo,Lido E,Mahlkonig Kenia
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Wrzesień 2017, 10:50:31 »
Super przyjeżdżajcie :))

Offline Kaoru Kobieta

  • Wiadomości: 71
  • Ekspres: Aeropress, French Press, Moka, V60-02, Gabi Master A, Prismo, Kalita
  • Młynek: Comandante
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Wrzesień 2017, 15:49:06 »
Ja kończę pracę przed 18 więc nie wiem czy przyjadę.
"Find what you love and let it kill u"

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5085
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Wrzesień 2017, 16:00:40 »
Ja o 17 ale z całkiem drugiej strony miasta, i lecę prosto na spotkanie :)

Offline Domes Mężczyzna

  • Wiadomości: 153
  • Ekspres: Gaggia Classic, V60, Phin, Aeropress
  • Młynek: Kinu M47, Iberital Challenge
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Wrzesień 2017, 13:09:46 »
Dzięki wszystkim za bardzo fajne spotkanie wczoraj, szczególnie ekipie Małej Czarnej za ugoszczenie nas świetną kawą i kilka lekcji palenia :)

P.S. Krystian, udostępnij gdzieś może kilka z setek zdjęć, które zrobiłeś ;)

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5085
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Wrzesień 2017, 13:14:04 »
Ja również dziękuję :) miło było chociaż przez tę chwilę którą byłem ;)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6200
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Spotkanie Wrocław.
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Wrzesień 2017, 13:16:31 »
Było bardzo przyjemnie, fajnie było się spotkać i poznać parę nowych osób w realu. Wielkie ukłony dla całej ekipy z Małej Czarnej za przemiłe ugoszczenie.

Co do zdjęć to bez przesady z 30 może zrobiłem z czego część z zabawami na długiej ekspozycji. Coś na pewno wrzucę. Może dziś wieczorem, ale w domu będę pewnie późno bo mam po pracy dużo spraw jeszcze do załatwienia.
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień 2017, 13:26:28 wysłana przez krystians »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi