Ostatnie wiadomości

Strony: Prev 1 2 [3] 4 5 ... 10 Next
21
Młynki / Odp: Fiorenzato AllGround Sense
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Biki14 dnia 27 Marzec 2024, 20:02:40 »
Odpisałem na priv. ;)

Czy można prosić o info o możliwym rabacie w Coffesite?

Pozdrawiam,
22
Ekspresy kolbowe / Odp: La Pavoni Cellini LPSCCC01EU (HX) jako następca Bezzera BZ09 (SB)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MacJaro dnia 27 Marzec 2024, 19:52:48 »
Moim zdaniem zdecydowanie DB. Ten Cellini to stary model, prosty ekspres, nie warty zachodu.
23
Młynki / Odp: Graef CM502EU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Biki14 dnia 27 Marzec 2024, 19:28:42 »
Ja kupiłem 2 lata temu młynek Graef CM800 i  jak na jego cenę jestem zadowolony.
24
Ekspresy dźwigniowe / Odp: La Pavoni Europiccola
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jka57 dnia 27 Marzec 2024, 19:25:59 »
To jeszcze powiedz co robi druga ręka jak ciągniesz za dźwignię ?
U mnie dla równowagi trzyma za "orełka"

20240326_085716.jpg

Jka
25
Ekspresy dźwigniowe / Odp: La Pavoni Europiccola
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yo dnia 27 Marzec 2024, 19:17:53 »
"ciśnienie podczas naporu na dźwignię wypycha mi tą uszczelkę. Śruby uważam że dokręcam dość mocno."

 To jeszcze powiedz co robi druga ręka jak ciągniesz za dźwignię ?
26
Ekspresy dźwigniowe / Odp: La Pavoni Europiccola
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mlopus dnia 27 Marzec 2024, 19:03:11 »
Tam chyba jest oring na korku grupy z którego wychodzi rurka do bojlera, sama grupa i bojler nie mają uszczelki więc nie bardzo wiem co może się wypychać?
27
Kawa / Odp: Decaf
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kitsune dnia 27 Marzec 2024, 18:43:14 »
Nie mogę już edytować  :picardpalm:. Decaf jest na Kolumbii, mielilem go w okolicach jak każda inna kawę ale cały czas za szybko przelatywalo ostatnio mielilem trochę drobniej i pojawiło się pęknięcie na ciastku to uznałem, że za drobno, przed chwilą robiłem więc cappu na pierwotnych ustawieniach i oczywiście znów za szybko. Oglądałem sobie ciastko po parzeniu i brak pęknięć, ładnie nasączone. Stwierdziłem, że zrobię jeszcze raz espresso ale zjadę w opór z stopniem mielenia względem standardowych kaw i to był strzał w dziesiątkę. Kawa bez body myślę, że decafy tak mają ale w smaku petarda, cały festiwal smaków byłem pod wrażeniem. Więc jednak polecam  :poklon: a na stronie pewnie nie mają bo pewnie to był jakiś testowy strzał.
28
Ekspresy dźwigniowe / Odp: La Pavoni Europiccola
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamGD dnia 27 Marzec 2024, 17:29:48 »
ciśnienie podczas naporu na dźwignię wypycha mi tą uszczelkę. Śruby uważam że dokręcam dość mocno.
29
Ekspresy dźwigniowe / Odp: Kazak Rota - kompaktowy ekspres do kawy.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fresh dnia 27 Marzec 2024, 15:15:08 »
Miał ktoś przy Rota 2 sytuację, że zawór nie trzymał wody tylko od razu puszczał niezależnie od ustawienia kierunku?
30
Kawa / Odp: Decaf
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kitsune dnia 27 Marzec 2024, 14:33:23 »
Kupiłem decaf z el gato caffe z Trzebnicy w procesie z trzciną, ziarna są czarne jak smoła do tego się świecą. Kupowałem je na miejscu, nie dziwię się, że nie mają ich w ofercie na stronie. Kupiłem z myślą o żonie która aktualnie musiała zrezygnować z kofeiny. Przy doppio rozlanym na pół pod cappu da się pić i żonie anwet smakuje jako espresso niepijalne (węgielki).
Strony: Prev 1 2 [3] 4 5 ... 10 Next


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi