Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836751 razy)

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10514
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1230 dnia: 13 Styczeń 2017, 17:06:04 »
@TomSun, co to? ;)

Offline TomSun

  • Wiadomości: 98
  • Ekspres: LaMarzocco LineaMicra, Jura J6,
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1231 dnia: 13 Styczeń 2017, 17:32:30 »
@TomSun, co to? ;)
To, to - to moja pierwsza rozeta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1232 dnia: 16 Styczeń 2017, 08:51:52 »
@TomSun, co to? ;)
To, to - to moja pierwsza rozeta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Popracuj jeszcze nad spienianiem, bo trochę za mocno napowietrzyłeś mleko :) Sam wzór elegancki! :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

essewissa

  • Gość
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1233 dnia: 16 Styczeń 2017, 09:00:56 »
Bąbelki, ale wzór ślicznota, u mnie jest odwrotne, konsystencja ok, ale rysunek słaby. Chyba muszę się udać na jakiś kurs late art.

Offline TomSun

  • Wiadomości: 98
  • Ekspres: LaMarzocco LineaMicra, Jura J6,
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1234 dnia: 16 Styczeń 2017, 09:01:42 »
@TomSun, co to? ;)
To, to - to moja pierwsza rozeta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Popracuj jeszcze nad spienianiem, bo trochę za mocno napowietrzyłeś mleko :) Sam wzór elegancki! :)
Ta "rozeta" to efekt mojej 3 tygodniowej znajomości z zestawem. Cały czas praktykuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1235 dnia: 16 Styczeń 2017, 09:08:17 »
I wracając do tradycyjnej tablicy ogłoszeń. :) Zostawię tylko informację dla zainteresowanych, mianowicie dziś i jutro (16-17.01) mamy Dni Darmowej Dostawy! Wszystkie zamówienia wysyłamy bez dodatkowych kosztów dostawy bez względu na wartość zamówienia. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Gunio

  • Wiadomości: 111
  • Ekspres: Gaggia Classic, Chemex, Aeropress
  • Młynek: Vario Home, Ceado E37J
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1236 dnia: 16 Styczeń 2017, 19:34:31 »
Jaki jest ten rabat 5 czy 7%?

Offline Robert

  • Wiadomości: 81
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1237 dnia: 16 Styczeń 2017, 20:18:59 »
A ja przy okazji zapytam, czy będą jeszcze wagi Brewista SS?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1238 dnia: 16 Styczeń 2017, 20:43:14 »
Jaki jest ten rabat 5 czy 7%?

5% - Mały chochlik się wkradł, przepraszam :)

A ja przy okazji zapytam, czy będą jeszcze wagi Brewista SS?
Będą raczej, rano dowiem się co i jak i dam znać :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Robert

  • Wiadomości: 81
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1239 dnia: 16 Styczeń 2017, 20:47:40 »
Dzięki, gdyby się jeszcze udało dowiedzieć na jakim poziomie będzie jej cena, może taniej  :).

Offline adamek35 Mężczyzna

  • Wiadomości: 18
  • Ekspres: RS V3 2012
  • Młynek: Vario
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1240 dnia: 17 Styczeń 2017, 13:56:31 »
Przeglądam ofertę w poszukiwaniu kawy i czekolady do picia i nie wiem totalnie co wybrać.
Chciałbym spróbować jakieś kawy pod espresso i cappuccino,... Poleci ktoś coś? Raczej celuję w smaki czekoladowe, owocowe, bardziej słodkie.

Co do czekolady pitnej, nigdy jeszcze nie robiłem, chciałbym spróbować  [emoji38] Z racji tego, że mam ekspres, więc chciałbym spróbować coś z tych, które są do przygotowania z mlekiem.

Dzięki za pomoc  :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1241 dnia: 17 Styczeń 2017, 14:09:45 »
Przeglądam ofertę w poszukiwaniu kawy i czekolady do picia i nie wiem totalnie co wybrać.
Chciałbym spróbować jakieś kawy pod espresso i cappuccino,... Poleci ktoś coś? Raczej celuję w smaki czekoladowe, owocowe, bardziej słodkie.

Co do czekolady pitnej, nigdy jeszcze nie robiłem, chciałbym spróbować  [emoji38] Z racji tego, że mam ekspres, więc chciałbym spróbować coś z tych, które są do przygotowania z mlekiem.

Dzięki za pomoc  :)

Hej,
no tak, trochę tego jest u nas jeśli chodzi o kawki :)
Może to zabrzmi nieco banalnie, ale spróbuj np naszego espresso miesiąca skoro szukasz takich smaków i aromatów w kawie. 250 g na spróbowanie jak znalazł: http://www.coffeedesk.pl/product/3916/Espresso-Miesiaca-Audun-Coffee-Brazylia-Rainha-Espresso-250G

A jeśli chciałbyś szukać czegoś innego do espresso to może np coś od Gardelli Coffee: http://www.coffeedesk.pl/product/1696/Gardelli-Specialty-Coffees-Cignobianco-Espresso-Blend
lub http://www.coffeedesk.pl/product/3529/Caffenation-Sproe-Joe-Ethiopia-Yirgacheffe-Idido-Espresso

Wszystkie te kawki dobrze się odnajdą w mleku. Z kawą od Caffenation może byc tylko nieco więcej zabawy z ustawieniem młynka i poprawnej ekstrakcji żeby kwas źle zaparzonego espresso Cię nie zabił ;)

Natomiast jeśli chodzi o czekoladę to może na początek weź po 2 saszetki z różnych rodzajów żeby znaleźć która z nich Ci pasuje . np Monbana Tresor, Supreme i czekolada Barcioc od Arcaffe. Dla mnie wszystkie są w porządku, ale pewnie któraś z nich Ci bardziej posmakuje.
Pomiędzy czekoladami Supreme i Tresor różnica jest taka że Supreme jeśli się ją odpowiednio długo podgrzewa i miesza robi się suuuuper gęsta, w porywach do czekoladowego puddingu :) A pozostałe są bardziej płynne.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1242 dnia: 18 Styczeń 2017, 10:42:38 »
Cześć!
Mam ciekawe newsy ze świata młynków (a właściwie całą serię, ale będziemy to dawkować po trochę, żeby było ciekawiej).

Mianowicie od dziś ruszamy z PREORDEREM (lub też Przedsprzedażą) młynków Baratza - Sette i Sette W, z obniżoną o 20% ceną dla tych którzy zdecydują się na zakup wcześniej :) Tutaj znajdziecie młyneczki: http://www.coffeedesk.pl/search/sette/
Dostawa i wysyłka młynków jest zaplanowana na 6 lutego, więc już stosunkowo niedługo. :)


A tutaj od razu test Sette na naszym blogu : http://www.coffeedesk.pl/blog/bartatza-sette-test-recenzja/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1243 dnia: 19 Styczeń 2017, 15:02:09 »
Cześć
Wczoraj zaczęliśmy preorder Baratza Sette i Sette W , natomiast dziś mamy coś niższej półki cenowej a mianowicie długo wypatrywany i poszukiwany młynek Handground , cena w preorderze niższa o 20%, wysyłka 15 lutego :) Zapraszamy!

http://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/handground/

I to jeszcze nie koniec młynkowych nowości, wkrótce wjedziemy z czymś ciekawym :D
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1244 dnia: 19 Styczeń 2017, 15:04:26 »
HG one ?  :mrgreen:
LMWDP #469

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi