Autor Wątek: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino  (Przeczytany 35605 razy)

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Sierpień 2016, 08:13:50 »
Szanowny Biuro, proszę o wskazanie w mojej wypowiedzi słowa, w których kryje się "fałszywe domniemanie" i co jest w niej "nieprawdziwego". Nie zamierzacie chyba też odbierać mi (jako osobie prywatnej) ani nikomu prawa do oceny prawdziwości opinii przeczytanej w internecie? Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze podchodzę do nich krytycznie.
Doprawdy nie rozumiem, co w mojej wypowiedzi tak Was dotknęło.

Offline KrzychK

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1371
  • Ekspres: Vibiemme Junior BD
  • Młynek: Macap MC4
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Sierpień 2016, 08:17:32 »
@biuro - przyznam, że miałem pomysł zanęcić moją "firmową spółdzielnię*" na wasze filiżanki, ale po takim tonie
przeszła mi ochotą. Niniejszym gratuluję Wam.

*grupa osób robiąca wspólne herbaciano/kawowe zakupy

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Sierpień 2016, 08:36:58 »
Pan Spinacz prosił o przedstawienie całej sytuacji.
Otrzymaliśmy informację, że z Naszego adresu ip naruszono regulamin. Nasz klient w poprzednim miesiącu zamówił zestaw do latte. Dla stałych klientów oferujemy zniżkę w ramach aktywności na forach lub e-sklepie. Odbierając produkty zaproponowaliśmy, aby skorzystał z Naszego firmowego laptopa, na tel. nie mógł się zarejestrować. Otrzymał zniżkę na model cappuccino. Stąd wynikło nieporozumienie. Nie sądziliśmy, że to będzie miało wpływ na tak agresywną reakcję ze strony administratora, później "edytowaną". Jesteśmy tu gościnnie i również wymagamy szacunku ze strony innych.

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Sierpień 2016, 09:03:51 »
Nasz klient w poprzednim miesiącu zamówił zestaw do latte. Dla stałych klientów oferujemy zniżkę w ramach aktywności na forach lub e-sklepie. Odbierając produkty zaproponowaliśmy, aby skorzystał z Naszego firmowego laptopa, na tel. nie mógł się zarejestrować. Otrzymał zniżkę na model cappuccino.
Czyli udzielacie zniżek w zamian za pisanie pochlebnych opinii ?

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Sierpień 2016, 09:17:23 »
Dla stałych klientów oferujemy zniżkę w ramach aktywności na forach lub e-sklepie. Odbierając produkty zaproponowaliśmy, aby skorzystał z Naszego firmowego laptopa, na tel. nie mógł się zarejestrować. Otrzymał zniżkę na model cappuccino.

Powtórzę pytanie, które zadałem Panu biuro w prywatnej wiadomości, a na które nie dostałem odpowiedzi:

Czy oferowanie zniżki w zamian za wystawienie pozytywnej opinii na forum jest w porządku?
Proponuję, żeby każdy odpowiedział sobie na takie pytanie sam.

Oryginalnie pytane zawierało również zarzut, że kupujący nie miał możliwości zapoznać się z produktem przed wystawieniem opinii, co zostało wyjaśnione w wiadomości wyżej.

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1045
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Sierpień 2016, 09:27:02 »
Kogo to obchodzi, kto pisał? Ważne z jakiego Ip.
Najpierw przychodzicie, bez pozwolenia reklamujecie swoje towary. Teraz jakiś marketnig szeptany.  To może lepiej poszukajcie innych miejsc na reklamę towaru, bo tutaj "cóś" wam nie wychodzi.

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Sierpień 2016, 09:33:55 »
Za aktywność związaną z firmą. Jeśli to, że klient wystawił pozytywną opinię za Nasz produkt Panów administratorów uderza, zmoderujcie ją. Przeczytajcie chociażby recenzję z bloga udostępnioną w wątku. Ocenę sytuacji pozostawiamy użytkownikom forum. Bardzo przykre, że jesteśmy w ten sposób atakowani. Temat uważamy za zamknięty.

Firma
setHOME

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Sierpień 2016, 09:37:58 »
Proponuję zakończyć dyskusję, jeśli w opinii Biuro mój post przed edytowaniem (o które notabene sami zabiegali, a który brzmiał "Dyskutujesz sam ze sobą? Proszę o zaprzestanie tego typu form reklamowania.") był agresywny i godził w dobre imię firmy to informuję, iż nie było to moją intencją. Natomiast cały czas zarzucacie mi, że kalam wizerunek Waszej firmy - w poprzednim poście prosiłem o wskazanie takich wypowiedzi i wciąż ich nie otrzymałem. I po raz kolejny osądzenie tej sytuacji pozostawiam Forumowiczom.

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Sierpień 2016, 09:50:10 »
Jeśli to, że klient wystawił pozytywną opinię za Nasz produkt Panów administratorów uderza, zmoderujcie ją.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości, uderza mnie tylko i wyłącznie to, że opinia mogła zostać wystawiona tylko w celu otrzymania zniżki.
Jeszcze niedawno wydawało mi się, że w końcu mamy fajną, dobrze wykonaną alternatywę dla drogich bodum, jednak teraz zastanawiam się, czy jakakolwiek opinia w tym wątku została napisana bez "zachęty" w postaci zniżki na zakupy.

Jesteśmy na forach, grupie allegro oraz innych portalach o kawie gdzie są wszelkie informacje na Nasz temat.
To ja może nieśmiało przypomnę, że to forum powstało dlatego, że nie wszystkim podobała się agresywna moderacja na innych forach i znikające negatywne opinie na ceneo i innych tego typu tworach.

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Sierpień 2016, 09:54:38 »
Dokładnie chodziło Nam o tą wypowiedź, która uderzała w Nasz wizerunek. Kto skorzystał z naszej oferty, ten wie, że uczciwie podchodzimy do Naszych kontrahentów i nie musimy niczego udowadniać. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, tym bardziej do niczego nie namawia. Jesteśmy tutaj gościnnie i chcemy zachować przyjazną atmosferę, bez form ataku w Naszą stronę. Ocenę sytuacji pozostawiamy Forumowiczom.

Jeszcze niedawno wydawało mi się, że w końcu mamy fajną, dobrze wykonaną alternatywę dla drogich bodum, jednak teraz zastanawiam się, czy jakakolwiek opinia w tym wątku została napisana bez "zachęty" w postaci zniżki na zakupy.
Panie Maćku zapraszamy do zweryfikowania tego osobiście, nie będzie miał Pan wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2016, 10:29:41 wysłana przez biuro »

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4972
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Sierpień 2016, 10:06:51 »
bez form ataku w Naszą stronę.

Fakt nie jest atakiem.

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Sierpień 2016, 10:12:44 »
Dokładnie chodziło Nam o tą wypowiedź, która uderzała w Nasz wizerunek.
Czy tylko ja dalej nie wiem o którą wypowiedź chodzi?

nie musimy niczego udowadniać
Tym bardziej dziwią mnie zastosowane metody "promocji"

Jesteśmy tutaj gościnnie i chcemy zachować przyjazną atmosferę, bez form ataku w Naszą stronę.
Trzeba brać pod uwagę, że tutaj każdy ma prawo wyrazić swoja opinię, jaka by ona nie była. Taki był główny cel powstania tego miejsca.

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Sierpień 2016, 10:19:38 »
Czy tylko ja dalej nie wiem o którą wypowiedź chodzi?
Która godziła w imię firmy.
Już wyraziliśmy swoje stanowisko w tej sprawie. Jesteśmy podejrzewani o coś, czego nie zrobiliśmy. Zachęcanie stałych klientów do aktywnego udziału w opinii o użytkowanych produktach nie jest w żaden sposób wymuszane. Pozdrawiamy.

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Sierpień 2016, 11:08:27 »
Lekko się zniecierpliwiłem, przepraszam co wrażliwsze osoby za ton poniższej wypowiedzi...
Jednocześnie zaznaczam, że wypowiadam się (jak zawsze z resztą) w swoim własnym imieniu.

Która godziła w imię firmy.
Mógłbyś z łaski swojej zacytować tą wypowiedź, bo jestem na tyle mało domyślnym debilem, że dalej nie wiem o która chodzi.

Zachęcanie stałych klientów do aktywnego udziału w opinii o użytkowanych produktach nie jest w żaden sposób wymuszane.
Tak zakręconego czegoś (zdania, opisu? nawet nie wiem jak to nazwać...) jeszcze nie widziałem :lol2:
Niezależnie od tego jak to nazwiesz, oferujesz korzyść majątkową w zamian za wystawienie opinii o swoich produktach.
Według mnie to najniższego sortu marketing gówniano-szeptany, a opinie powstałe w ten sposób są gówno warte.
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2017, 06:41:21 wysłana przez Spinacz »

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Sierpień 2016, 11:17:55 »
Maćku, złap 10 oddechów! :)
A jak się uspokoisz wyedytuj proszę swój post i nieco złagodź formę wypowiedzi :kwiat:

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi