Autor Wątek: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino  (Przeczytany 35073 razy)

Offline intersekt Mężczyzna

  • Wiadomości: 374
    • Blog o kawie CoffeeTribune
  • Ekspres: Rocket CELLINI V3 PID || Alternatywy: Chemex, Hario V60-01&02, Kalita 155, Melitta, Aeropress, Phin, Bialetti Moka Express 3tz, Bonavita
  • Młynek: EUREKA Mignon, BARATZA Encore, COMANDANTE MK3, Rhinowares
Szklanki są u mnie ponad miesiąc i przez ten czas zbytnio ich nie oszczędzałem. Może miesiąc to zbyt krótki czas aby ocenić ich trwałość, ale na tę chwilę nie widzę na nich żadnych oznak zużycia. Pomimo mycia różnymi mniej lub bardziej inwazyjnymi dla powierzchni metodami, nie zauważyłem żadnych rys czy spadku transparentności. Wysoko oceniam również ich właściwości termiczne, które spełniły moje oczekiwania. Używałem ich głównie do zimnych napojów, ale także wyciskałem do nich Aeropress’a. Phin kapiący 15 czy 20 minut również nie okazał się problemem i temperatura naparu była odpowiednia. W zależności od temperatury otoczenia, temperatura wody w szklance spadała średnio o 2-3ºC na minutę. W końcowej ocenie trudno nie wspomnieć o kwestii wizualnej. Szklanki są porządnie wykonane i estetyczne, a efekt „zawieszonej” w górze cieczy cieszy oczy  8) Kształt szklanek pozwala na wygodny i pewny uchwyt nawet osobom z małymi dłońmi.

Niestety nie znalazłem precyzyjnych informacji na temat parametrów szkła, z którego produkowane są szklanki Maxxo Coffee i Bodum Pavina. Materiał materiałowi nierówny – w zależności od dodatków wzbogacających szkło boro-krzemowe może zmieniać swoje parametry w szerokim zakresie i w długim okresie jeden z produktów może okazać się trwalszy. Biorąc pod uwagę jedynie cenę (średnio 2 sztuki Maxxo w cenie 1 sztuki Bodum Pavino) i wrażenie z użytkowania, z czystym sumieniem mogę polecić te szklanki i na pewno jak już się w końcu przeprowadzę, to zamówię sobie jakiś większy zestaw  kawka
Kontakt ze sklepem bardzo miły i sprawny. Przesyłka nadana bez zbędnej zwłoki i szklanki dotarły do mnie całe i zdrowe, zapakowane bezpiecznie w kartonowe pudełko z folią bąbelkową.

Blog o kawie: coffeetribune.pl || Moje zdjęcia: https://500px.com/michaldmorawski

Offline Wojtek Mężczyzna

  • Wiadomości: 83
  • Ekspres: V60, Kalita
  • Młynek: Tiamo Slim
Skorzystałem z promocji i kupiłem 2 szt. na spróbowanie :) Cena baaardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi producentami.

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Panie dyba, tak szkalnki są od jakiegoś czasu dostępne również u Nas na allegro. Jednak w momencie Pana zakupu filiżanek termicznych był zakaz użytkowania ich w zmywarce ;) receptura szkła jest uszlachetniona i użytkowanie flagowych modeli szklanek  latte, coffee oraz cappuccino w zmywarce jest już możliwe.

Offline dyba

  • Wiadomości: 39
Nie mam na szczęście zmywarki w biurze. Jacek ;)

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Nowy model w ofercie e-sklepu! Filiżanki termiczne do kawy espresso z uchem Doppio 2szt. 100ml za 39,99 zł
Model znajdziecie w kategorii: filiżanki termiczne na stronie www sethome.pl

Zapraszamy

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Kolejne propozycje z letniej serii ZIMNE NAPOJE. Rabat dla forumowiczów!, wpisz: WOK w polu kupony po lewej stronie w pierwszym etapie koszyka i zatwierdź. Otrzymasz zniżkę.
Zapraszamy do sklepu internetowego: sethome.pl
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2016, 12:54:33 wysłana przez biuro »

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Ice Tea 320ml

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Czy szklanki nadają się do aeropress? W sensie, czy wytrzymają nacisk.

Pozdrawiam, Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline intersekt Mężczyzna

  • Wiadomości: 374
    • Blog o kawie CoffeeTribune
  • Ekspres: Rocket CELLINI V3 PID || Alternatywy: Chemex, Hario V60-01&02, Kalita 155, Melitta, Aeropress, Phin, Bialetti Moka Express 3tz, Bonavita
  • Młynek: EUREKA Mignon, BARATZA Encore, COMANDANTE MK3, Rhinowares
Ja wyciskam aeropress do modelu, który recenzowałem wyżej i nie ma problemu.
Blog o kawie: coffeetribune.pl || Moje zdjęcia: https://500px.com/michaldmorawski

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Przeoczyłem fragment o AP w Twojej recenzji. Dzięki.

Pozdrawiam, Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Nowy model! Szklanki wysokie z podwójnymi ściankami o poj. 400ml do drinków dostępne w ofercie e-sklepu po adresem: sethome.pl
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2016, 18:59:56 wysłana przez biuro »

Offline maciejewski86

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: De'Longhi ECAM 22.110.B
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Sierpień 2016, 18:33:18 »
Kupiłem 4 sztuki do kawy cappucino. Super cena w porównaniu z bodum, gdy przyszli goście byli pod wrażeniem. Bardzo miła i profesjonalna obsługa sklepu. Polecam i na pewno jeszcze się skuszę na model coffee gdy fundusze mi na to pozwolą  kawka

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4826
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Sierpień 2016, 19:43:00 »
Wg informacji otrzymanych od Sethome powyższy post został napisany przez klienta z ich komputera firmowego, stąd moje wcześniejsze wątpliwości co do prawdziwości opinii. Pozostawiam ocenie każdego z Was, czy jest ona rzetelna i należy się nią kierować. Co nie zmienia faktu, że w ocenie naszych Forumowiczów te szklanki/filiżanki są OK.  ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2016, 07:37:03 wysłana przez Spinacz »

Offline biuro

    • setHOME
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 20
    • szklanki termiczne
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Sierpień 2016, 07:44:55 »
Panie Spinacz, zauważyliśmy że Pana wypowiedź została dziś edytowana.
Pan Maciek jest Naszym klientem. Gdybyście mieli forum responsywne, nie byłoby tego typu nieporozumień. Wszelkie szczegółowe informację zostały przesłane w prywatnej wiadomości. Proszę mieć na uwadze, że jesteśmy użytkownikiem komercyjnym i wszelkie fałszywe domniemania mające wpływ na Nasz wizerunek firmy nie będą tolerowane. Przesłaliśmy do Pana Spinacza za zgodą klienta nr telefonu w celu weryfikacji, jednak odpowiedzi ani przeprosin ze strony administratora nie otrzymaliśmy.

Proszę się zastanowić, czy narażalibyśmy swój wizerunek dla jednej z licznych opinii??
Myślę że nie. Jesteśmy na forach, grupie allegro oraz innych portalach o kawie gdzie są wszelkie informacje na Nasz temat.

Jeśli roszczy Pan jakiekolwiek uwagi, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia z Naszym biurem.
Firma setHOME
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2016, 08:44:56 wysłana przez biuro »

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: SETHOME.PL - SZKLANKI TERMICZNE NIE PARZĄCE W DŁONIE! do kawy latte cappuccino
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Sierpień 2016, 08:03:32 »
Ale bzdury. To nie CENEO tylko forum. Maciek się rejestruje po to tylko żeby w pierwszym poscie napisać że goście byli pod wrażeniem jego szklanek z waszego sklepu. Brzmi jak prymitywna reklama jakiej tu sporo. I przypadkiem z Waszego komputera to wysyła :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi