Autor Wątek: Jaka kawa na początek?  (Przeczytany 6041 razy)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Jaka kawa na początek?
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Grudzień 2016, 15:27:48 »
Spróbuj Chocolate Wave :). Jest to teraz bardzo fajna "kawka", bardzo słodka, zrównoważona.

Tak dla potomności, może komuś się przyda. Właśnie skończyłem 0,5 kg tej kawki. Z małżonką preferujemy kawy mleczne, dotychczas piliśmy Honduras Cafe Organico Marcala od Antonia i ta kawa naprawdę jest rewelacyjna z mlekiem. Każdy ma swój gust, więc piszę o moich i żony odczuciach, Chocolate Wawe jest dla nas zbyt "ostra" w smaku do mleka.

Aczkolwiek, dla mnie jest po prostu rewelacyjna w espresso, mam nikły staż w piciu espresso więc na pewno nie skłamię, że było to najlepsze espresso jakie do tej pory piłem. Chyba przechodzę na ciemną stronę mocy i zaczynam rozsmakowywać się w małej czarnej, a mleko idzie na drugi plan i to właśnie ta kawa to sprawiła :).

Marek.
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline kasia4585

  • Wiadomości: 1
Odp: Jaka kawa na początek?
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Styczeń 2017, 12:29:27 »
Każdy z nas miał chyba ten sam problem. Pojęcia na temat kawy trochę mam, więc z chęcią chciałabym Ci  zaproponować kawę  222 na zimę. Odkryłam ją całkiem niedawno na stronie  222 i jestem bardzo zadowolona. Kawa nie jest gorzka, ani kwaśna. Ma bogaty smak i jest prosta w wykonaniu.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń 2017, 12:34:17 wysłana przez DrUsagi »

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Jaka kawa na początek?
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Styczeń 2017, 12:34:59 »
Pierwszy post na forum i już reklama, nieładnie.

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Krakus Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3169
  • Ekspres: Ascaso Arc ++, ECM Casa V
  • Młynek: C40 IH RC, Niche Zero
Odp: Jaka kawa na początek?
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Styczeń 2017, 13:38:46 »
nieładnie
A ja gratuluję Doktorowi refleksu. Zareagował w 5 minut.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi