;

Autor Wątek: Młynki do metod alternatywnych.  (Przeczytany 204336 razy)

Offline Marcinoss

• Ekspres: Badziewny kolbowy, V60-02, Aeropress, French press, kawiarka
  • Młynek: Graef CM702, Bodum Bistro, Rhinowares(był)
Odp: Młynki do metod alternatywnych.
« Odpowiedź #1185 dnia: 29 Listopad 2017, 23:35:55 »
Udało się :) Gałka na siłę strasznie, udało mi się zdjąć obudowę bez wyciągania przycisku ale też powinno się go wyciągnąć. 4 śruby pod gumkami mocują tylko płaską klapkę, kolejne 3 pod spodem obudowę (śruby w szerokich otworach). Teraz najlepsza część zabawy rozszyfrować co jest nie tak O0 Młynek raz chodzi, raz nie ma fochy coraz częściej i na dłużej. Wszystkie włączniki sprawne, te bezpieczeństwa też, podejrzewam duże kondziory które mogą służyć do rozruchu silnika lub po prostu brak ciągłości/styku w niewiadomym miejscu. Gdy młynek już zaskoczy to wszystko działa włącznie z timerem (chociaż jego układ też może być problemem).

Offline donkiszot Mężczyzna

• Ojciec Chrzestny
  • Ekspres: v ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗'] …
  • Młynek: C40MK3; KM3873; Wilfa; Serbski Młynek Turecki; Santos Silent
« Odpowiedź #1186 dnia: 30 Listopad 2017, 11:46:23 »
O problemach z timerem czytałem kilkakrotnie, więc może od jego pominięcia zacznij?

Offline Marcinoss

• Ekspres: Badziewny kolbowy, V60-02, Aeropress, French press, kawiarka
  • Młynek: Graef CM702, Bodum Bistro, Rhinowares(był)
« Odpowiedź #1187 dnia: 30 Listopad 2017, 19:47:02 »
Też o tym myślałem, jednak nie mogę rozszyfrować co to za scalak żeby zobaczyć wyprowadzenia i ew. pominąć/zmostkować, jest on zintegrowany z całym układem. Gdzie czytałeś o usterkach? sporo szukałem na temat rozbiórki fix'ów problemów (żeby wiedzieć z czym może być problem) i nic kompletnie nie znalazłem.

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi