Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836586 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2295 dnia: 12 Luty 2018, 08:58:02 »
@Deskowy, czy będziecie mieli mocowanie żarna do Sette 270? Chodzi o tą część z regulacją grubości mielenia
Hej,
jako tako na sklepie tego mieć nie będziemy. Aaaale da się to załatwić myślę, napisz mi proszę PW i opisz co jest nie tak że potrzebujesz to mocowanie, może uda się coś poradzić bez wymiany nawet :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2296 dnia: 12 Luty 2018, 09:00:27 »
@ziarenko - nie drażnij proszę ;) tutaj jak wspomniałem promocje mi uciekają, więc nadrabiam przynajmniej bardzo dobrą kawą przy okazji odbierania paczki :)
@Evanduril - ja już zaglądam mniej więcej co tydzień. Fajne miejsce, można odpocząć chwilkę i się podelektować :)
Tak reklamujecie tą naszą kawiarnię, że chyba w końcu sam się wybiorę, na co dzień zadowalam się kawiarnią nad morzem :)

A co do promocji to spokojnie, myślę że już każdy zauważył że w Coffeedesku promocja goni promocję + można zawsze napisać do mnie i dla każdego jakiś % się znajdzie :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2297 dnia: 12 Luty 2018, 12:52:32 »
Jeszcze jedno, dziś do końca dnia (12 lutego) używając kodu rabatowego LOVE otrzymacie 25% rabatu na kawę Johan&Nystrom - Ethiopia Welena: https://www.coffeedesk.pl/product/626/Johan-And-Nystrom-Ethiopia-Welena

Smacznego! :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Karlin Mężczyzna

  • Wiadomości: 50
  • Ekspres: Alternatywa
  • Młynek: Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2298 dnia: 12 Luty 2018, 19:43:41 »
Podziękowania dla Coffeedesk na Wilczej za rabat na Comandante.

Offline focus Mężczyzna

    • brak
  • Wiadomości: 24
  • Ekspres: Hario V60, AeroPress
  • Młynek: Wilfa
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2299 dnia: 13 Luty 2018, 11:05:09 »
Tak reklamujecie tą naszą kawiarnię, że chyba w końcu sam się wybiorę, na co dzień zadowalam się kawiarnią nad morzem :)

A co do promocji to spokojnie, myślę że już każdy zauważył że w Coffeedesku promocja goni promocję + można zawsze napisać do mnie i dla każdego jakiś % się znajdzie :)
Bardzo dziękuję, śledzę już więcej źródeł żeby nic nie uciekło :)
Do Waszej kawiarni nad morzem też kiedyś się wybiorę - trzeba porównać jak się ma wobec Wilczej :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2300 dnia: 13 Luty 2018, 11:23:10 »
Tak reklamujecie tą naszą kawiarnię, że chyba w końcu sam się wybiorę, na co dzień zadowalam się kawiarnią nad morzem :)

A co do promocji to spokojnie, myślę że już każdy zauważył że w Coffeedesku promocja goni promocję + można zawsze napisać do mnie i dla każdego jakiś % się znajdzie :)
Bardzo dziękuję, śledzę już więcej źródeł żeby nic nie uciekło :)
Do Waszej kawiarni nad morzem też kiedyś się wybiorę - trzeba porównać jak się ma wobec Wilczej :)

Najlepiej śledzić newslettery, tam pojawiają się promocje + promocje i kody specjalnie dla osób które subskrybują newsletter :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Kawusia Mężczyzna

  • Wiadomości: 180
  • Ekspres: Kalita 185 / Aeropress / V60-02
  • Młynek: Zassenhaus -Caracas/Baratza-Virtuoso
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2301 dnia: 15 Luty 2018, 20:36:03 »
Kiedy Prismo sie pojawi mialo byc na walentynki ?
Punks not dead just sucks now !

Offline Miguelprado

  • Wiadomości: 18
  • Ekspres: Hario v2
  • Młynek: Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2302 dnia: 15 Luty 2018, 21:31:52 »
Pojawi się kiedy się pojawi. Na walentynki to kwiatki a nie prismo

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Offline bulczan Mężczyzna

  • Wiadomości: 63
  • Ekspres: kawiarka, AP + prismo, FP, v60, chemex, phin
  • Młynek: c40 mk3 nitro blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2303 dnia: 15 Luty 2018, 21:54:12 »
Pojawi się kiedy się pojawi. Na walentynki to kwiatki a nie prismo


kwiatki w kawie też występują a do tego prismo już jak najbardziej  :evil:
"Nie myśleliście nigdy, (…) że niebezpieczeństwem zadawania pytań jest to, iż możecie usłyszeć odpowiedź?". Mordimer Madderdin

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2304 dnia: 16 Luty 2018, 08:47:50 »
No niestety, nie udało się na 14, to były bardzo optymistyczne założenia. Spodziewamy się dostawy 20 lutego, to już bardziej prawdopodobne. :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline nieuprzejmy_gbur

  • Wiadomości: 25
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2305 dnia: 16 Luty 2018, 09:12:56 »
a czy będziecie mieć jeszcze kiedyś model Ironheart Comandanta? Tak mało go jest wszędzie :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2306 dnia: 16 Luty 2018, 11:14:50 »
a czy będziecie mieć jeszcze kiedyś model Ironheart Comandanta? Tak mało go jest wszędzie :)
Jak na nieuprzejmego_gbura to nawet miłe że pytasz :D Ale na razie niestety, mamy informację od Comandante że IH póki co jest na wstrzymaniu, nie wiem kiedy i czy wróci.
Jakiś czas temu Krzysztof Barabosz (chyba największy ambasador Comandante w Polsce i Europie) wrzucał na swój instagram zdjęcie nowego modelu Comandante z opisem sugerującym, że może to być model lepszy do espresso. Stąd wnioskuję, choć mogę się mylić, że Comandante wypuści po prostu za jakiś czas nowy model i podzieli linię stricte na Przelewy/Espresso :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2307 dnia: 16 Luty 2018, 12:46:57 »
Czas odkładać na drugiego komendanta [emoji14]

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2308 dnia: 20 Luty 2018, 12:04:44 »
@Deskowy- czy będzie w marcu jakiś przelew/espresso miesiąca z obróbki mytej lub honey? Czy jak w lutym dwa naturale ?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2309 dnia: 20 Luty 2018, 12:26:31 »
@Deskowy- czy będzie w marcu jakiś przelew/espresso miesiąca z obróbki mytej lub honey? Czy jak w lutym dwa naturale ?

Hej
Chyba będzie :) Espresso będzie naturalem, przelew natomiast będzie myty z tego co wiem. To tak na 75%, bo te kwestie lubią się zmieniać w ostatniej chwili :)


Natomiast mam jeszcze jedną wiadomość, otóż przygotowaliśmy krótką ankietę dla kawoszy, kilka minut poświęcone na wypełnienie jest nagradzane kodem na drobne zakupy więc zapraszam! https://goo.gl/forms/T0qvpwYk8R4jhC8u2
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi