Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 841996 razy)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1785 dnia: 12 Wrzesień 2017, 13:17:14 »
Mea culpa, mea maxima culpa. Nawet nie spojrzałem do sklepu  :redface:
Widziałem, że pierwszy rzut zszedł ze sklepu i kubki były nieaktywne, założyłem, że to jednorazowa akcja. Już zamawiam.  :ok: :taktak:

Marek.
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1786 dnia: 12 Wrzesień 2017, 13:29:30 »
Mea culpa, mea maxima culpa. Nawet nie spojrzałem do sklepu  :redface:
Widziałem, że pierwszy rzut zszedł ze sklepu i kubki były nieaktywne, założyłem, że to jednorazowa akcja. Już zamawiam.  :ok: :taktak:

Marek.

No i fajnie :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline k4sper Mężczyzna

  • Wiadomości: 91
  • Ekspres: Hario V60, Hario Syphon, Chemex, Kalita, Aeropress, Phin, Bialetti Moka Express 3, French Press Ikea, Cezve
  • Młynek: Comandante MK3, Rhinowares Hand Coffee Grinder
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1787 dnia: 12 Wrzesień 2017, 19:22:51 »
I mam jeszcze jedną opcję w kwestii nowości produktowych. Third Wave Water, co o tym myślicie? https://clivecoffee.com/product/third-wave-water-packets-12-pack/
Wg nas super opcja na świetną wodę w domu, na wyjazdach, w miejscach gdzie woda z kranu jakościowo jest bardzo marna + dla tych którzy chcą mieć najlepszą możliwą kawę względnie prosto.

12 paczek kosztuje około 60 zł , co daje na litr koszt około 1,30 zł (+ cena wody destylowanej). 

Dajcie znać co o tym myślicie :)
Ja jestem jak najbardziej chętny na wypróbowanie kapsułek i jak się mają do np. takiego Żywieckiego Kryształu :)

A jeśli chodzi o wodę z górskich potoków to przyjęło się, że poniżej schronisk raczej się nie pije. Jak do tej pory nigdy nie miałem żadnych sensacji [emoji14]

Offline Ness

  • Wiadomości: 92
  • Ekspres: Alternatywy
  • Młynek: Comandante MK3 nitro
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1788 dnia: 12 Wrzesień 2017, 23:18:15 »
I mam jeszcze jedną opcję w kwestii nowości produktowych. Third Wave Water, co o tym myślicie? https://clivecoffee.com/product/third-wave-water-packets-12-pack/
Wg nas super opcja na świetną wodę w domu, na wyjazdach, w miejscach gdzie woda z kranu jakościowo jest bardzo marna + dla tych którzy chcą mieć najlepszą możliwą kawę względnie prosto.

12 paczek kosztuje około 60 zł , co daje na litr koszt około 1,30 zł (+ cena wody destylowanej). 

Dajcie znać co o tym myślicie :)
Ja jestem jak najbardziej chętny na wypróbowanie kapsułek i jak się mają do np. takiego Żywieckiego Kryształu :)

Dołączam 😊

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1789 dnia: 13 Wrzesień 2017, 09:00:27 »
I mam jeszcze jedną opcję w kwestii nowości produktowych. Third Wave Water, co o tym myślicie? https://clivecoffee.com/product/third-wave-water-packets-12-pack/
Wg nas super opcja na świetną wodę w domu, na wyjazdach, w miejscach gdzie woda z kranu jakościowo jest bardzo marna + dla tych którzy chcą mieć najlepszą możliwą kawę względnie prosto.

12 paczek kosztuje około 60 zł , co daje na litr koszt około 1,30 zł (+ cena wody destylowanej). 

Dajcie znać co o tym myślicie :)
Ja jestem jak najbardziej chętny na wypróbowanie kapsułek i jak się mają do np. takiego Żywieckiego Kryształu :)

Dołączam 😊

Nie wiem czy dołączasz do zainteresowanych saszetkami czy opinią o piciu wody ze źródła ;) ale okej, będziemy je wkrótce mieli, na pewno poinformuję :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 683
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1790 dnia: 13 Wrzesień 2017, 09:05:12 »
Będzie jakaś promocja na porcelanę? wystarczy mi na czerwone loveramics

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1791 dnia: 13 Wrzesień 2017, 13:05:46 »
Przypominam raz jeszcze wszem i wobec, że jeszcze dziś do końca dnia mamy DARMOWĄ DOSTAWĘ z kodem: KAWA

Upominam również, że jakby to delikatnie powiedzieć, promocja u nas się zawsze znajdzie na wszystko, najlepiej odezwać się do mnie bezpośrednio na priv. Napisać jakiś ładny wiersz lub pieśń na 160 znaków i promocja się pojawi w postaci kodu rabatowego. Jedyne o co proszę to czasem odrobina cierpliwości, nie zawsze jestem w stanie szybko odpowiedzieć na wiadomość, w weekendy szczególnie :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 683
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1792 dnia: 13 Wrzesień 2017, 16:13:23 »
Potwierdzam otrzymałem rabacik i jadą do mnie ślicznotki

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1793 dnia: 13 Wrzesień 2017, 19:58:52 »
Przecież to chemia jakaś...?
Ty sobie może najpierw przeczytaj etykietki tego co akurat masz w lodówce ;)
Sód, magnez, wapń to składnik każdej wody, tylko zwykle w nie tak dobrych proporcjach.

Ja akurat chętnie spróbuję. To trzeba odrazu cały galon zrobić?

Offline PanJesiotr

  • Wiadomości: 57
  • Ekspres: V01, V02, AP, Chemex, Pezzetti 3 tz
  • Młynek: Nivona CafeGrano
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1794 dnia: 13 Wrzesień 2017, 21:13:48 »
W tą wodę wchodzę :) W koncu upewnie się lub rozwieję sobie kilka wątpliwości co do dzbanków, filtrów, Mg+, ustronianek, kryształów, pilska itp itd.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1795 dnia: 14 Wrzesień 2017, 09:10:48 »
Przecież to chemia jakaś...?
Ty sobie może najpierw przeczytaj etykietki tego co akurat masz w lodówce ;)
Sód, magnez, wapń to składnik każdej wody, tylko zwykle w nie tak dobrych proporcjach.

Ja akurat chętnie spróbuję. To trzeba odrazu cały galon zrobić?

Tak zdaje się są ułożone proporcje, nie wiem do końca czy jest możliwość podzielenia saszetki, tzn wiadomo że się da, ale kwestia czy wtedy proporcje będą odpowiednie nadal.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1796 dnia: 14 Wrzesień 2017, 09:31:44 »
Kwestia dokładnej wagi.

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1797 dnia: 14 Wrzesień 2017, 10:16:15 »
I jeszcze dorzucę krótką informację. Od wczoraj znajdziecie u nas kawki z berlińskiego Populus Coffee :) http://bit.ly/populus_forum

Na dniach będę miał jeszcze kilka fajnych informacji o nowych palarniach, więc polecam zaglądać tutaj od czasu do czasu :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1798 dnia: 14 Wrzesień 2017, 11:49:02 »
Cześć, kubeczki doszły. Niestety opakowanie wygląda tak jak na zdjęciu. Na szczęście kubki są całe i zdrowe, więc zdjęcie tylko w celu informacji, może będziecie chcieli zgłosić do usługodawcy, ja ze swojej strony wyślę fotkę do inpostu.

20170914_100914 by Marek Miklewski, on Flickr

Kubki będą się godnie prezentować na premierze filmu :)  :ok:

Marek.
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1799 dnia: 14 Wrzesień 2017, 11:52:16 »
Cześć, kubeczki doszły. Niestety opakowanie wygląda tak jak na zdjęciu. Na szczęście kubki są całe i zdrowe, więc zdjęcie tylko w celu informacji, może będziecie chcieli zgłosić do usługodawcy, ja ze swojej strony wyślę fotkę do inpostu.

20170914_100914 by Marek Miklewski, on Flickr

Kubki będą się godnie prezentować na premierze filmu :)  :ok:

Marek.

Cieszę się, że są całe,  szkoda że po raz kolejny Inpost leci po bandzie zupełnie i to co innym się udaje tu jest często niewykonalne. Paczki wysyłane na drugi koniec europy wyglądają lepiej po wysłaniu UPSem :(
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi