Autor Wątek: Jura e60  (Przeczytany 2437 razy)

Offline mdaniek

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Saeco
  • Młynek: ceramiczny
Jura e60
« dnia: 11 Styczeń 2017, 13:54:21 »
Jestem a może byłem do dzisiaj szczęśliwym posiadaczem ekspresu saeco. Służył mi 10 lat, dzisiaj w serwisie usłyszałem 500 zł za naprawę. Stwierdziłem że nie ma sensu naprawiać sprzętu, który jest wart 600zł. Od roku rozglądam się za nowym ekspresem i wybór padł na jura e60. Testowałem u znajomych i jest rewelacja. Przechodzę do pytania. Standardowo ten ekspres kosztuje 4190. Znalazłem jednak na stornie morale.net. ten sam ekspres z bonem 500 zł tańszym. Szukałem haczyka dlaczego jest taniej i znalazłem. Kupując przez tą stronę nie mają gwarancji producenta tylko jakąś gwarancję wewnętrzną. Czy mam omijać takie okazje? Proszę o pomoc, gdyż chce mi się kawy a nie mam ekspresu  :'(

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Jura e60
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2017, 14:08:48 »
Omijaj  :ok:

Kup tutaj
W 2-3 dni będzie u ciebie, a i z wysyłką pewnie w 3000 się zmieścisz. I gwarancja jest uznawana co wielu już potwierdzało.
LMWDP #469

Offline dammiano

  • Wiadomości: 61
  • Ekspres: V60; Aeropress; kawiarka Bialetti; frenchpress;
  • Młynek: Baratza Virtuoso. Comandante C40 MK3
Odp: Jura e60
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2017, 18:34:35 »
Tak jak napisał DrUsagi taki ekspres możesz kupić znacznie taniej na niemieckich stronach internetowych, tylko zwróć uwagę, żeby to był autoryzowany dealer Jury, wówczas możesz liczyć na gwarancję
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2017, 18:36:56 wysłana przez dammiano »

Offline mdaniek

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Saeco
  • Młynek: ceramiczny
Odp: Jura e60
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2017, 21:16:54 »
Rozumiem ze omijać takie stronki w internecie jak morele. Mam możliwość wzięcia ekspresu na firmę dlatego wolałbym polski sklep. Z drugiej strony zastanawiam się dlaczego z niemieckiej strony można kupić tak tanio a w Polsce NIE!!!!. Kto tak zawyża ceny jury w Polsce?????

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Jura e60
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2017, 22:00:45 »
Niemcy ci fakturę VAT też wystąpią.
LMWDP #469

Offline MichaelloEs

    • ...
  • Wiadomości: 8
  • Ekspres: Esam 2600
  • Młynek: Esam 2600
Odp: Jura e60
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Styczeń 2017, 19:35:01 »
Mam rozumieć ze z tej str co podał DrUsagi mozna bez problemu kupowac tylko trzeba ich poinformowac o fakturze vat?
Ktos moglby w razie czego pomoc z korespondencja?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi