Autor Wątek: Momento Coffee  (Przeczytany 10980 razy)

Offline Johnny_Malini Mężczyzna

  • Wiadomości: 180
  • Ekspres: V60, AP, FP, Chemex, kawiarka, tygielek, Brewista Smart Dripper, Clever Dripper
  • Młynek: Comandante C40 MK4 <- 1Zpresso Q2 <- Hario Skerton Plus
Odp: Momento Coffee
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Październik 2021, 17:52:49 »
Widziałem ostatnio tę puszkę w pewnej cukierni, od razu musiałem sprawdzić co to. Wygląda fajnie, może się skuszę  ;)
Poleć coś proszę do french pressa - mam w sobotę małe przyjęcie więc ma być klasycznie żeby za bardzo ludzi nie zaskoczyć, pewnie coś z ciemniejszych wypałów, i wiadomo słodko, bez tej "dziwnej" kwasowości. Taka klasyka w dobrym wydaniu.
I bym sobie odebrał u Was na miejscu.

Offline momencik

    • Momento Coffee
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 9
    • https://momentocoffee.pl/
Odp: Momento Coffee
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Październik 2021, 09:37:30 »
Do French Pressa, przy stole z rodzinką polecam Cup of Joe lub Climbera. Cup of Joe, ziarna z regionalnych zbiorów z Mogiany; Climber to Yellow Catuai z farmy Santiago.
momentocoffee.pl

Offline tom517

  • Wiadomości: 1787
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Momento Coffee
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Październik 2021, 10:24:23 »
I ja się skusiłem na Kicker, Cup of Joe i Brazylię 2, zobaczymy czy palacz i ja podobne odczucia smakowe mamy :)
Zastanawiałem się nad puszką, ale przeliczeniowo wychodzi na kawę bardziej od święta :)

Offline momencik

    • Momento Coffee
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 9
    • https://momentocoffee.pl/
Odp: Momento Coffee
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Październik 2021, 18:06:44 »
Dzięki, zamówienie już spakowane i wysłane - pewnie jutro będzie u Ciebie :)
momentocoffee.pl

Offline tom517

  • Wiadomości: 1787
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Momento Coffee
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Październik 2021, 11:37:25 »
Wczoraj na warsztat poszła Brazylia 2 - mniam, mój smak lekko owocowy (przygotowałem w  HX 92-93 stopnie). Dziś PLAYER, bardzo intensywny zapach, po zmieleniu czułem jakby paprykarza (ale nie był to zapach nieprzyjemny :) ). Poszła przez Rotę (ekstrakcja trochę za długa, bo sporo czasu tylko kapało trzeba będzie grubiej względem innych mieszanek) i zaskoczenie żadnych smaczków nie czuć, tylko kawa :), ale też w sumie ok.

Offline momencik

    • Momento Coffee
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 9
    • https://momentocoffee.pl/
Odp: Momento Coffee
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Listopad 2021, 12:40:23 »
CZARNAKAWA - 25% rabatu do niedzieli na wszystkie kawki, bardzo marketingowo w czarny piątek, czarny tydzień

Pozdrowienia!
momentocoffee.pl

Offline minero

  • Wiadomości: 311
    • Coffee after pizza blog
  • Ekspres: Gaggia Classic 2018/19, AeroPress, Bialetti Venus 2TZ, Bodum FrenchPress, Hario V60.
  • Młynek: Eureka Mignon SD, Macap M5D, Hario Skerton.
Odp: Momento Coffee
« Odpowiedź #36 dnia: 24 Listopad 2021, 14:51:14 »
ta przesylka dosc wysoka bo tak moze bym sie na cos skusil :)

Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 857
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
Odp: Momento Coffee
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Styczeń 2022, 11:31:10 »
Chyba ślepy jestem. Mieć taką palarnię pieszo 700 metrów od domu i nie zauważyć :o
Że też dzisiaj odbieram przesyłkę z 2kg ziaren bo już bym modyfikował drogę powrotną z pracy. Ale obiecuję wizytę.
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

Offline momencik

    • Momento Coffee
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 9
    • https://momentocoffee.pl/
Odp: Momento Coffee
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Marzec 2022, 16:29:45 »
Chyba ślepy jestem. Mieć taką palarnię pieszo 700 metrów od domu i nie zauważyć :o
Że też dzisiaj odbieram przesyłkę z 2kg ziaren bo już bym modyfikował drogę powrotną z pracy. Ale obiecuję wizytę.

Zapraszamy :D Jutro jesteśmy wyjątkowo otwarci, w Sobotę - prowadzimy osatni dzień zbiórki.

P.S

Do 13/03 -15% rabatu na wszystkie przelewy w sklepie internetowym :) Darmowa wysyłka od 99zł.

Pozdrowienia!
momentocoffee.pl

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi