Autor Wątek: Młynek do 1500zł, najlepiej nowy, espresso  (Przeczytany 10611 razy)

Offline MisterTwister

  • Wiadomości: 113
  • Ekspres: ASCASO UNO PROF Black, ARC Black & Inox, Bialetti Moka Express 2&3tz , 2xGabi Master, Hario-V60
  • Młynek: Comadnante C40 Mk III IronHeart, Baratza Sette 30 AP, Porlex Mini mod
Odp: Młynek do 1500zł, najlepiej nowy, espresso
« Odpowiedź #60 dnia: 31 Styczeń 2018, 09:56:45 »
Na stronie swiezopalona.pl, gdzieś jest taniej ?
Dodatkowo dają chyba 5% rabatu na wszystko - więc cena jeszcze bardziej atrakcyjna.
Wracając do tematu wątku.
Baratza Sette 30 AP i Comandante są intensywnie użytkowane w moim domu od jakiegoś czasu. Nie wyobrażam sobie mielenia kawy pod espresso ręcznym młynkiem w sytuacji gdy posiada się elektryczny, którego przemiał jest zadowalający pod tego typu kawę. W mojej ocenie oba młynki są świetne, rewelacyjnie się uzupełniają. Ja jestem tym szczęściarzem, który posiada obydwa. Gdybym jednak musiał dokonać wyboru który z nich wybrać jako uniwersalny to zdecydowanie Baratza Sette 30 AP - i nie chodzi tutaj o jakość uzyskanego przemiału - w mojej ocenie one są porównywalne, cokolwiek to znaczy.
Baratza Sette 30 AP - po prostu w nim łatwiej jest ustawić optymalny przemiał pod konkretną metodę - to kwestia przesunięcia na skali pokrętła i ustawienia Timera - operacja trwająca kilkanaście sekund, dająca jednak pewność, że uzyskana nastawa da nam idealnie omierzoną i zmieloną dozę. W ręcznych młynkach ten proces jest jednak bardziej karkołomny.
W mojej ocenie oba młynki są bezkonkurencyjne w przedziale do 1tys. zł. - piszę to w oparciu o własne spostrzeżenia i uważną lekturę wielu podobnych wątków...
Dysponując budżetem 1500zł na młynek uniwersalny to dozbierał bym te 200zł i kupił właśnie te dwa młynki. Gdybym ponownie miał dokonać zakupu to właśnie bym tak zrobił kolejny raz.

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 683
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Młynek do 1500zł, najlepiej nowy, espresso
« Odpowiedź #61 dnia: 31 Styczeń 2018, 10:39:40 »
Ja jestem wierny Deskowym

Offline andrzejmakal

  • Wiadomości: 326
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Lelit William, c40
Młynek do 1500zł, najlepiej nowy, espresso
« Odpowiedź #62 dnia: 31 Styczeń 2018, 10:40:16 »
W świeżopalonej młynek jest już zrabatowany i żadne inne kody do niego nie idą. Mimo ze na stronie produktu wyświetli Ci dodatkowy rabat z tytułu np. Rabatu na wszystko, który ja z tytułu zakupow u nich posiadam w wysokości 10% - w koszyku już tego nie ma. Jest to błąd oprogramowania, sprawę wyjaśniałem i zostałem za to przeproszony. Ale 999 to najlepsza cena jaką znalazłem, a ze mam zaufanie do nich  - razem z kilkoma kawami z rabatami zrobiłem większy zakup.
Deskowi tez są klasa, C40 i nie tylko mam od nich. Dziś mata tampingowa i Loveramic do latte czeka już na mnie w paczkomacieTyle ze ten ich system punktów rabatowych...
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2018, 10:45:55 wysłana przez andrzejmakal »

Offline malkos Mężczyzna

    • Świeżo Palona
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1311
    • ŚwieżoPalona
  • Ekspres: Aeropress, Hario v60, French Press Bodum, kawiarka GAT Konica
  • Młynek: Zassenhaus Quito, Comandante MK3
Odp: Młynek do 1500zł, najlepiej nowy, espresso
« Odpowiedź #63 dnia: 31 Styczeń 2018, 10:54:45 »
W świeżopalonej młynek jest już zrabatowany i żadne inne kody do niego nie idą. Mimo ze na stronie produktu wyświetli Ci dodatkowy rabat z tytułu np. Rabatu na wszystko, który ja z tytułu zakupow u nich posiadam w wysokości 10% - w koszyku już tego nie ma. Jest to błąd oprogramowania, sprawę wyjaśniałem i zostałem za to przeproszony. Ale 999 to najlepsza cena jaką znalazłem, a ze mam zaufanie do nich  - razem z kilkoma kawami z rabatami zrobiłem większy zakup.
Deskowi tez są klasa, C40 i nie tylko mam od nich. Dziś mata tampingowa i Loveramic do latte czeka już na mnie w paczkomacieTyle ze ten ich system punktów rabatowych...

To taki nasz mały błąd z tymi cenami rabatowymi. Dla wyjaśnienia można u nas zdobyć 10% rabatu po zamówieniach i rabat jest aktywny na wszystko, ale nie na produkty promocyjne.
Baratzę mamy jeszcze w cenie promocyjnej. Zobaczymy czy cena się zmieni jak przyjdzie nowa dostawa.
Właściciel sklepu http://swiezopalona.pl

dlawokawie5 - nowy kod - 5% zniżki na wszystko

Offline MisterTwister

  • Wiadomości: 113
  • Ekspres: ASCASO UNO PROF Black, ARC Black & Inox, Bialetti Moka Express 2&3tz , 2xGabi Master, Hario-V60
  • Młynek: Comadnante C40 Mk III IronHeart, Baratza Sette 30 AP, Porlex Mini mod
Odp: Młynek do 1500zł, najlepiej nowy, espresso
« Odpowiedź #64 dnia: 31 Styczeń 2018, 12:19:23 »
Z mojej strony taki mały offtop - wszystkie forumowe sklepy są w mojej ocenie rewelacyjne. Ja staram się śledzić na bierząco aktualne ich promocje i dokonuję zakupu, czy to kolejnego młynka, czy akcesoriów czy na koniec kawy. Warto spróbować z różnych źródeł - ja jestem pozytywnie zaskoczony za każdym razem.

Offline andrzejmakal

  • Wiadomości: 326
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Lelit William, c40
Odp: Młynek do 1500zł, najlepiej nowy, espresso
« Odpowiedź #65 dnia: 31 Styczeń 2018, 12:32:48 »
Z mojej strony taki mały offtop - wszystkie forumowe sklepy są w mojej ocenie rewelacyjne. Ja staram się śledzić na bierząco aktualne ich promocje i dokonuję zakupu, czy to kolejnego młynka, czy akcesoriów czy na koniec kawy. Warto spróbować z różnych źródeł - ja jestem pozytywnie zaskoczony za każdym razem.

potwierdzam

Mister, mamy podobny setup młynkowy:-)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi