Autor Wątek: Phin  (Przeczytany 203593 razy)

Offline Bazyl

  • Wiadomości: 319
  • Ekspres: Picopresso, Aeropress, Phin, Hario V60, Bialetti Venus, Hario Mizudashi, Hourglass 8 cup
  • Młynek: JX Pro
Odp: Phin
« Odpowiedź #750 dnia: 26 Marzec 2024, 14:17:47 »
Chodziło mi bardziej o to, że w punkcie 4 kładziemy zbiornik zaparzacza na pokrywce, a w punkcie 5 nalewamy na pokrywkę wody i stawiamy na niej zbiornik. Czyli wcześniej go (zbiornik z kawą) do tego zalania wody podnosimy jak mniemam? Czy próbujemy lać tę wodę z już stojącym wcześniej zbiornikiem?

Offline rudekolek

  • Wiadomości: 15
  • Ekspres: AEG EA150 dimmer, portafilter MOD, AeroPress, La Cuccuma ILSA, Phin, Moka Express 4tz, Briki
  • Młynek: DeLonghi KG89, Kingrider K2, K4. K6
Odp: Phin
« Odpowiedź #751 dnia: 26 Marzec 2024, 17:00:48 »
Chodziło mi bardziej o to, że w punkcie 4 kładziemy zbiornik zaparzacza na pokrywce, a w punkcie 5 nalewamy na pokrywkę wody i stawiamy na niej zbiornik. Czyli wcześniej go (zbiornik z kawą) do tego zalania wody podnosimy jak mniemam? Czy próbujemy lać tę wodę z już stojącym wcześniej zbiornikiem?
Wszystko się zgadza, wodę można nalać na pokrywkę jak zbiornika niema na pokrywce oraz gdy na tej pokrywce jest. W drugim przypadku polewając na przystosowany do tego wystający uchwyt pokrywki. Niestety nie mogę już edytować tego opisu.
Przez papier nie przelewam.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi