Autor Wątek: Lelit Anna PL41E czy Gagga Classic  (Przeczytany 2357 razy)

Offline walo1

  • Wiadomości: 4
  • Ekspres: saeco
  • Młynek: LG89
Lelit Anna PL41E czy Gagga Classic
« dnia: 20 Luty 2018, 17:28:37 »
Witam.

Przymierzam się do zakupu nowego ekspresu do kawy. Na początku chciałem kupić ekspres Gaggia Classic -koszt około 1300zł, ale naczytałem się  że te co teraz są robione to już nie Gaggia tylko Philipsi że zbiornik do grania jest stalowy a nie aluminium i że stara konstrukcja była sprawdzona a z ta nową to raczej nie wiadomo jak będzie. Teraz zastanawiam się nad Lelit Anna PL41E, który wyglądem jest podobny i mi osobiście się podoba ale nie o wygląd w ekspresie chodzi :doh:.

W związku z tym pytanie, czy ktoś mi doradzi, który ekspres wybrać i ewentualnie dlaczego.

Z poważaniem Waldek

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Lelit Anna PL41E czy Gagga Classic
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2018, 21:51:31 »
w takim przedziale cenowym Lelit Anna PL41E lub Ascaso Basic
Zdaje się w niedziele ktoś poruszał temat wyboru między Ascaso i Gaggia, a i Lelit przewinął się przez temat :)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi