Autor Wątek: Sauna infrared  (Przeczytany 1762 razy)

Offline tom517

  • Wiadomości: 1787
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Sauna infrared
« dnia: 08 Luty 2018, 08:13:18 »
Ktoś może sobie sprawił takie cudo ? :)
Kiedyś nie wiedziałem że to w sumie fajnie działa, ogólnie nie czuć nic na początku i parę razy jak gdzieś miałem okazję skorzystać to wychodziłem po chwili, okazuje się że trzeba dłużej posiedzieć :)
Widzę teraz jest to w formie nawet takiej szafy 120x100cm, ewentualnie zastanawiam się nad zagospodarowaniem spiżarki, ceny w okolicy ekspresu HX :)

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2980
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Sauna infrared
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2018, 08:21:44 »
Działa jak mikrofalówka? :mrgreen:
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline tom517

  • Wiadomości: 1787
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Sauna infrared
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Luty 2018, 08:31:55 »
Z tego co czytam nie wiedzę negatywnych opinii.

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1476
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Sauna infrared
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Luty 2018, 09:35:03 »
Infraredka jest fajna, ale jednak daleko jej do sauny suchej. W infraredce ciepło masz od lamp, im bliżej nich siedzisz tym cieplej. Piec daje Ci jednak równomierne ciepło w całym pomieszczeniu. Czyli tak jak piszesz, jest ciepło ale trzeba dłużej siedzieć, no i nie jest takie przeszywające. Możesz kombinować z małą suchą, da radę, tylko koszt trochę większy niż HX.
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2018, 09:37:33 wysłana przez kulka »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi