Autor Wątek: Mexican Chocolate od Caffe Mexicano - gdzie dostać, jak namierzyć?  (Przeczytany 1427 razy)

Offline Vincent Vega

  • Wiadomości: 8
  • Ekspres: szukam
  • Młynek: szukam
Moja żona pije kawę z kawiarki na zasadzie: wsypuje do niej co ma pod ręka albo dostanie od kogoś, zalewa przypadkową ilością wody i potem zalewa to zimnym mlekiem - wiec generalnie omijam jej kawy szerokim łukiem  :jezyk:  Czasami się napije (czarnej) jak już naprawdę muszę i mi się śpieszy.

Jakiś czas temu zostałem jednak zaskoczony i to z zaskoczenia tak dobrą kawą że nie mogłem uwierzyć, że to gotowa mielona kawa i to z jej kawiarki. Dostała od kogoś (co gorsza nie możemy namierzyć od kogo  ::) ) kawę jak ze zdjęcia (nie mogę wkleić linku). Nie umiem ładnie opisywać nut smakowych, więc nie będę nawet próbował - ale ta kawa wydała mi się wprost stworzona do kawiarki i to w takim stopniu, że się nie da jej praktycznie zepsuć.

Ku mojemu zaskoczeniu szukając u wujka googla wszystko co znalazłem to ten obrazek (ale link jest podlinkowany do tej samej marki ale innej kawy na ebayu). Nigdzie nie mogę znaleźć tej kawy. Macie jakiś pomysł gdzie albo jak szukać takich nietypowych w Polsce kaw jak google zawodzi?


Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Mexican Chocolate od Caffe Mexicano - gdzie dostać, jak namierzyć?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2017, 16:33:30 »
Tu się nie spamuje :-)

Offline Vincent Vega

  • Wiadomości: 8
  • Ekspres: szukam
  • Młynek: szukam
Odp: Mexican Chocolate od Caffe Mexicano - gdzie dostać, jak namierzyć?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Listopad 2017, 16:45:31 »

OK, jestem tu nowy więc nie będę pyskował, ale możesz wyjaśnić o co chodzi że spamuje? :)

przejrzałem ten dział i ludzie pytają o rożne rzeczy związane z różnymi kawami. Ta mi smakowała, nie mogę znaleźć i postanowiłem zapytać. To wszystko.

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy

Offline Vincent Vega

  • Wiadomości: 8
  • Ekspres: szukam
  • Młynek: szukam
Odp: Mexican Chocolate od Caffe Mexicano - gdzie dostać, jak namierzyć?
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopad 2017, 16:55:09 »

To znalazłem, ale to są kapsułki  :-\

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi