Autor Wątek: Przytuł tygielek  (Przeczytany 5790 razy)

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1485
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Przytuł tygielek
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Marzec 2017, 20:18:04 »
Nie nie, no bez przesady, zasady to zasady, nie chcę na nikim wywierać jakiej presji czy coś. Też udało mi się znaleźć więc się podzieliłem informacją, ale od razu widziałem, że Ty udzieliłeś poprawnej odpowiedzi pierwszy.
E, żadna presja, mi naprawdę tygielek się nie przyda :) Jakbym przeczytał ogłoszenie wyników przed Tobą, to bym dokładnie to samo napisał :)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Przytuł tygielek
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Marzec 2017, 20:20:50 »
Jeśli, rzeczywiście ma Ci się nie przydać, to ja chętnie przytulę. W tym tygodniu powinienem mieć młynek, który podoła przemiałowi pod Tygielek, więc chętnie przetestuję tę metodę.

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1485
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Przytuł tygielek
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Marzec 2017, 20:28:28 »
Niech Ci służy :)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Przytuł tygielek
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Marzec 2017, 21:59:25 »
Fajnie, jakoś dotychczas nie miałem okazji kupić takiego tygielka, będzie okazja poszerzyć horyzont kawowy. Jeszcze może Goran wypowie się czy odpowiada mu takie przesunięcie. :-)



Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2372
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Przytuł tygielek
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Marzec 2017, 08:41:13 »
Kulka to prawdziwy Gentleman, ja nie mam tu nic do powiedzenia. Tygielek leci do Miklasa i tak jak kulka powiedział, niech Ci służy :)

Offline gromog Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 1046
  • Ekspres: Crem One 2B R-LFPP Dual, Quick Mill Super Cappuccino, Jura F 50 II, Astoria CKE
  • Młynek: ZF64W, La Marzocco
Odp: Przytuł tygielek
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Marzec 2017, 18:09:33 »
Ja słyszałem  o Konstantynie I Wielkim urodzonym w Niszu. W Niszu zachowały się chyba ruiny pałacu w którym urodził się cesarz.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Przytuł tygielek
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Marzec 2017, 20:46:58 »
Dziś otrzymałem przesyłkę z tygielkiem, w paczce do kompletu była paczuszka z Brazylią zmieloną z przeznaczeniem pod tę metodę parzenia kawy. Niestety paczka została u mnie w biurze, dla tego relację z przygotowania kawy zamieszczę jutro. Dziękuję Goranowi za organizację konkursu a Kulce chciałbym w rewanżu ofiarować paczkę ziarenek, szczegóły omówimy na PW. :-)

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1485
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Przytuł tygielek
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Marzec 2017, 22:36:29 »
@ranGo, przesada z tym Gentelmanem.

@Miklas, jaki tam rewanż, ja tylko dla sportu brałem udział w konkursie. Zachowaj ziarenka dla siebie i przetestuj ten nowy młynek :)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Przytuł tygielek
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Marzec 2017, 18:16:17 »
Moje wrażenia opisałem TUTAJ. Brak mi słów, kawa wyszła cudowna.

Jeszcze raz dziękuję.

Marek.
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi